Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 61/97 anonim válasza:
60%

39-es csajszi vagyok. (Bocsi, kicsit lemaradtam, hogy nem nézem minden nap az oldalt... :"D)


44-es: Igen, nyilván olyan helyre nem veszek fel férfias ruhadarabot, ahol "nőnek" kell kinézni. x"D Azt hiszem írtam is, hogy ahol megkövetelnek egy színvonalat, legyen az munkahely, vagy egy rendezvény, és van egy bizonyos előírás az öltözködésre, ott azért az ember kövesse azt. :) És éppenséggel egy első randira is inkább megyek szép kis ruhácskában, szoknya+szandál kombóban, ha az időjárás engedi. x"D Szerencsére szeretem az ilyesmiket is, úgyhogy nincsen gondom vele, ha fel kell húzni a "nememnek megfelelő" ruhákat. :"DDD


52-es: hááát öltözködésen vagy ízlésen kiakadni mindig annak a problémája, aki kiakad rajta, nem annak, aki a másik szerint ízléstelen viseletet hordja. Hisz neki meg az tetszik, szóval neki az nem probléma alapból. Neki akkor lesz belőle problémája, amikor az olyanok, akiknek valójában probléma ez, odamennek beszólogatni. Úgyhogy elsősorban rajtad áll a dolog, ha neked nem tetszik valami vagy valaki.


Ettől eltekintve eddig nem gondoltam magamról, hogy leszbikus volnék, csak mert felhúzok pár férfi ruhadarabot. X""DDDD De úgy tűnik, ebben a topikban sokan jobban ismernek engem magamnál, úgyhogy ma is okosabb lettem. :"D Na, de szerencsére számomra nem mérvadó a dolog, úgyhogy nem lettem vérig sértve. :D Bocsi még egyszer mindenkinek a kései válaszért. >< (Úgy rémlett, régen kaptam róla e-mail értesítést, ha valaki válaszolt egy hszemre, de lehet, hogy az csak a saját kiírt kérdésemre vonatkozott, vagy valamit sikeresen elállítottam. ^^")


Szép napot mindenkinek!

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 54-es és az ö hitét követők!


Az egyetlen női versenyző rátok cáfol miszerint meleg lenne valaki azért mert az ellenkező ruháját viseli!

Ő sem meleg azért mert férfi ruhákat hord.


Most akkor?? Hogyan tovább? Ő is meleg? Neki is identitás zavara van?

2020. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg ő is a négy fal között hordja a férfi ruháit nő létére?
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
0%

Fogós a kérdésem látom, ha nőknek kéne hasonlóképp odaszólni akkor minden homározó lapít mint az a bizonyos a fűben.

Példamutatás a részrehajlásról..

2020. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ugyanettől az értelmes kérdezőtol származik 😆😆😆

2020. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%

Jó az elterelés a válaszadásról...


Amúgy tök igaza van ennek az értelmes kérdezőnek!

2020. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
65%
Nem unod hogy másik fiókrol valaszolgatsz magadnak?😆😆😆
2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
0%

Nem unod hogy eltereled a válaszadást??

Nem unod az ilyen jellegű kérdéseknél a sok sértegető beszólogatást?

2020. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
Ez nem elterelés és már éppen elég választ kaptál a fiúcska harisnyádra.
2020. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:

Nem elterelés..?


Te még a legutóbbi kérdésemet sem tudod barátom!

Segítek! 62,63 kommentemben tettem fel kérdést, és nem a “fiúcska harisnyára”!

2020. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!