Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 71/97 anonim ***** válasza:
48%
Az öltözködés nem csak arról szól, hogy "miben érzem jõl magam", hanem arról is, hogy közösségben élsz, és igyekezz a közízlésnek is megfelelni - egyéb esetben vállald a kritikát(ka)t, beszólásokat. Vagy költözz egy lakatlan szigetre, aztán ott viselkedhetsz csak magadnak (is) (amíg fel nem zrikálsz vele egy oroszlánt v. egyéb kényesebb ízlésű lényt...aki leveszi rólad).
2020. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:

Na, végre egy beszólás a 39-es női versenyzőnknek aki férfi ruhát visel.

Már erre vártam.

Köszönöm 71-es!

2020. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező ne legyél már ekkora pancser hogy magadnak valaszolgatsz..

Elege feltűnő

2020. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
Én hordok 40 deneseket is, igen van, hogy beszólnak, de nem érdekel. Szeretek hordani, kamasz korom óta, suli után is abban jártam, városba, szakkörre, egyéb helyekre, nem foglalkozott velem úgy senki. Én heteró vagyok és a lányokhoz vonzódom, velük volt kapcsolatom csak. Nem értem miért kell ebből ügyet csinálni vagy megbélyegezni aki horda?!
2020. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
46%

74!


Ez így van ahogy írtad!

Teljesen jól látod és cselekszel, nekem még nem mertek beszólni, de szájba is bhasznám aki megtenné!

Szóljanak be a férfi bakancsot viselő kislányoknak, majd utánna nekünk.

De nekik nem szólnak mert az ilyen golyóérett mocsadékok csak a férfiakra vannak ráállva.

Ehhez nem kell melegnek lenni, ugyanis tavalyi képeken a pridén a melegek térdgatyában voltak, pont olyanban mint az igazi férfiak.

Most akkor ki öltözik melegesen..?

2020. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
Aki képes mást vegzálni, beszólni a kinézete miatt, az a gáz és jellemtelen bunkóság, mindenki úgy öltözik ahogy akar, pláne szabadidejében, alkalomra én sem így harisnyában megyek. De látszik, hogy a melegező alakok csak saját butaságukat vetítik ki, hiszen attól, hogy vki nylonharisnyát hord pasiként, az még nem meleges, inkább egyedi, szokatlan , mivel nem divat, pláne a melegek között.
2020. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:
Ahogyan látom lányok nemtargyalnak ebben a témában.
2020. máj. 29. 17:51
 78/97 anonim ***** válasza:
Felesleges szájbaakármizéssel fenyegetőzni - szerintem te előbb megkapnád, mint adod. Persze, nem tőlem, mert az már szerintem is túlreagálás lenne (mert a látszat ellenére én toleráns(abb féle) vok...de nem mindenki ilyen 'széplélek' mint én..., azt viszont nem zárom ki, hogy valamit azért mondanék neked, vagy kérdeznék tőled.
2020. máj. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
51%

A lányok hordják a mi férfi ruháinkat és emiatt inkább kussólnak.

78!

Nekem van egy kiváltságom, mégpedig az hogy 25 éve testépítéssel foglalkozom,tehát a beszólásig eddig senki nem jutott el.

Én pedig ezt élvezem, hogy kivagyok gyúrva és emiatt sokat megtehetek...

Ha ezekután beszól és nem kérdez amire tudok emberi módon válaszólni akkor ne csodálkozzon senki ha felrúgom.

2020. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kigyúrva, de a tatyómban szoktam tartani olyat, ami többet ér a kigyúrtságnál.....
2020. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!