Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 31/97 anonim ***** válasza:
0%

Igen szőrös, de lehet tenni ellene.

A nők is ezt teszik mert nekik is szőrös csak ők igényesek.

A férfiak lusták amit azal magyaráznak,hogy egy pasi szőrös. Inkább lusta igénytelenek.

Én testépítek tehát főképp ezért szőrtelenítek, a harisnya mellékes.

A másik meg hogy én nem szeretem ha nincs semmi a lábamon (ruhára értem) ezért megint csak jó a harisnya.

2020. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
96%
Még a végén az is igénytelen lesz itt, akinek egyáltalán haj van a fején, nem pedig fényes biliárdgolyó az egész.
2020. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell sarkítani,de a végtagokon,hason, háton,mellkason semmi értelme.
2020. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
95%

"Amúgy nem értem ha fiúról van szó akkor miért egyértelmű,hogy szőrős a lába..? Én nem vagyok igénytelen ezért epilálom az egész testem így aztán ilyen gondom nincs."


Na azért álljon már meg a menet most már tényleg. Te valami álomvilágban élsz? Szerinted hány férfi szőrteleníti a lábát? Azért egyértelmű, mert garantálom neked, hogy a férfiak 99%-a nem teszi... És amúgy oké szőrtelenítsd, na de hogy te tulajdonképpen te igénytelennek hívod azt, aki férfiként nem szőrteleníti a faking lábát az már az elmebajt súrolja. Abban is egészen biztos vagyok, hogy még a nők nagy része is taszítónak találja ha egy férfi még a lábát is szőrteleníti. Te valami nagyon eltorzult világban élhetsz ha így látod a dolgokat.


Minél több választ írsz annál inkább átjön, hogy neked egy nagyon sajátos elképzelésed van ezekről a dolgokról és mégis azt sugárzod, hogy aki nem úgy látja mint te az meg baxódjon meg.


Most már nem fogok finomkodni, kerek perec megmondom nektek, hogy a büdös életbe nem fog elterjedni a vékony nylonharisnya viselés a férfiak körében ezt jobb ha felfogjátok. Egy összességében rohadtul kényelmetlen ruhadarabról van szó aminek férfiakon semmi értelme és ennek tetejében még röhejesen is néz ki.


Ennyi erővel most azon is lehetne itt picsogni, hogy miért nem öltözhetünk úgy az utcán mint Marilyn Manson vagy a Twisted Sister énekese a koncertjeiken. Vagy hogy miért nem elfogadott a latex fétiscuccok viselése mert így meg úgy meg amúgy.

2020. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút egyetértek az előttem szõlõval - férfinak a láb borotválása (úgy értem, hogy a saját láb) borotválása és a nylon harisnya agyrém, nem egyéb. Feltételezem, a kérdés kiírójának nem ez az összes devianciája. A 'baj' nem szokott egyedül járni. Olyan 'buz(á)s' az attitűdje.
2020. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
Mindenki azt csinál magával amit akar és úgy öltözik ahogyan akkar,mert ez már egy új világ egy más korszak.
2020. máj. 21. 10:23
 37/97 anonim ***** válasza:
0%

34!


Ne pörgesd fel magad, nem vagy te ventillátor.

Hidd el sokan szőrtelenítenek, elég ha itt körbe olvasol.

Ha kipróbálnád milyen érzés egy “védőrétegtől” megszabadulni a bőröd és a ruha közül, akkor kíváncsi lennék a véleményedre.

Egyébként jól látod egyedi eset vagyok , mégpedig azért mert nekem az nem jön be ami neked és a nagytöbbségnek.

Ezért nem vagyunk egyformák. Neked is van stílusod ami neked és az idegeneknek tetszik, és nekem is van ami nekem tetszik annyi különbséggel , hogy én leszharom az idegeneket.

Bocs ha nem fogom fel hogy te/ti mit szeretnétek, én mást szeretek.

Mellesleg a kérdésemre még mindég nem kaptam választ, miszerint mi a vélemény a kislányok férfi acélbetétes bakancs viselésével a városban??

Annak is annyi értelme van mint a harisnyának?


Ha rohadtul kényelmetlen akkor annyi nő miért veszi fel még nadrág alá is?

És ha te szerinted kényelmetlen akkor valószínű már próbáltad..


A 35-ös kommentjére nem is érdemes mit írni ő az az “egyszerű” senki akikkel csak eggyel többen vannak az ilyen témájú kérdéseknél megszokott, búzavirág, agyrém, beteg, stb.

Jelzőket használó de érdemben újat nem kommentelő önérzetes, nagy egóval rendelkező igazi FÉRFI! Aki természetesen még szőrös is...

2020. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
95%
35 vok - örülök, hogy egy "igazi férfi" a helyemre tett.
2020. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim válasza:
75%

Öhm hali! Nagyjából végigfutottam ezt a vitakérdést itt.


Csaj vagyok, és vannak boxereim, ingeim, férfiasabb stílusúnak mondható nadrágom, felsőm (néha még könnyebb is a férfi osztályon megfelelőbb ruhát találni magamnak), ezeket nyilvánosan hordani sincs gondom, sőt, például tusfürdőkben-samponokban jobban szeretem a férfiaknak szánt illatokat~ Nyakkendőt is csak azért nem hordok, mert nem bírom a túl szoros dolgokat a nyakam körül, pedig láttam már pár női szerelést kiegészítve vele, és nagyon menőnek tűnt. ^^


Nem hiszem, hogy valaha is láttam már férfit nylonharisnyában, valójában most hallok róla először, hogy van, aki szokott hordani, de engem nem zavar gondolat. Amit én megnézek egy másik emberen, az inkább az, hogy mennyire tiszta és ápolt, hogy mennyire ad a higiéniájára, arra, hogy ne úgy nézzen ki, mint aki most teleportált ide a jövőből egy atomtámadás utánról, és persze mennyire bűzölög vagy épp van kellemes illata (nyilvánvalóan az utóbbi a jobb pont nálam). Én magam is csak ezzel törődöm a saját ruhatárammal kapcsolatban. Amíg a ruháim nem olyan elnyűttek, hogy szégyelljem, hogy ki kell mennem bennük az utcára, frissen vannak mosva és illatosak, nem érdekel, ki mit gondol arról, hogy mit hordok, mert úgyis csak a saját kényelmem számít.


Akiknek van valami problémája a férfi harisnyákkal/a harisnyát hordó férfiakkal: mi is a gond? Az, hogy látjátok őket? Szerintem az életeteket 0%-ban befolyásolja az, hogy más ember mit visel. Se jó, se rossz irányba nem fog haladni a karrieretek, a párkapcsolatotok vagy az egészségetek emiatt. Ilyenformán csak ti csináltok magatoknak ebből problémát, ez pedig csak hozzáállás kérdése. Ha láttok egy férfit harisnyában, rövidgatyával, és nem tetszik... akkor nézzetek félre, és gondoljatok másra. Ne foglalkozzatok többé vele. Ne kezdjetek rajta kattogni, hogy úristenfújderonda. Idővel pedig már észre se fogjátok venni őket, ha megtanuljátok, hogyan ne figyeljetek erre. És ez vonatkozik minden más öltözködési stílusra is, nem csak a harisnyás férfiak jelenlétére.


Akik hordanak férfi létükre harisnyát: valójában ugyanaz a tanácsom. Nem érdemes mások véleményével foglalkozni. Ha nektek valamiért kényelmes a harisnya, ha hasznosnak és megfelelőnek találjátok az életetekben, akkor nem kell, hogy idegenek véleménye mérvadó legyen abban, hordotok-e ilyet vagy sem. Az nyilvánvaló, hogy sokan nagyon kiakadnak rajta, de nektek is csak annyit kell tenni, hogy átnéztek ezen. Mert ti tudjátok, hogy mi a legjobb nektek, és mit szerettek. (Nyilván nem azt mondom, hogy bizonyos helyeken ne kövessétek az öltözködési rendet, ne húzzatok fel efféle szerelést olyan helyre, ahova elő van írva öltöny/egyenruha, de ahol nincs megszabva, járjatok abban, ami nektek tetszik.) Az élet úgyis túl rövid, hogy egy ilyen baromságon is elkezdjen problémázni az ember, és sokkkkkkkal több sokkal fontosabb bajt kell áthidalni, ami ténylegesen hatással is van az ember jövőjére.


Ugyanezek a dolgok vonatkoznak a szőrtelenítésre, hajviseletre, ékszerekre, vagy tudomisén autókra, kutyákra öhm, elektronikai cikkekre... nem is az, hogy nincsen "férfiasabb" jellegű, vagy "nőiesebb" jellegű telefon például, de ettől nem lesz többé csak egy bizonyos nemnek való. Az esetek többségében a férfi egóról van szó. Mert hát milyen férfiatlan chivavát tartani az egyik, egy rószaszín telefont a másik kezedben, miközben nylonharisnyában és rövidgatyában állsz egy kétszemélyes pici, formás autó mellett... Szerintem nem férfiatlan. Engem nem zavar. Ettől nem lesz kevesebb pénzem, vagy több betegségem.


Nem kell, hogy divatba jöjjön a nylonharisnya a férfiaknál. Nem kell, hogy bárki is kövesse a példát, és trend legyen belőle, hogy valaki csak azért viselje, mert más is viseli. Az kell, hogy az emberek ne kezdjenek el ezen pampogni, hogy ki mit hord, kinek mi a kényelmes. Sajnos empátiát és intelligenciát sokkal nehezebb belecsiholni az emberekbe, mint elindítani egy új divatot... ez az igazán szomorú az egészben.

2020. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, sosem vennék fel nejlonharisnyát.

De lehet egy olyan kérdésem, hogy aki felveszi az szőrös lábra veszi fel, vagy ugyanúgy szőrtelenítitek előtte a lábaitokat, mint a nők?

Illetve aki felveszi az biszex vagy homo, mert nem világos?

2020. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!