Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 11/97 anonim ***** válasza:
65%

Jaj de bírom ezt a gyereket minden kérdés alatt jön a hülyeségével hogy bezzeg a nő hordhat acél betétes bakancsot meg a has polot szoknyát is nyugodtan hordja a férfi ha jól érzi magát xD

A férfi balerina zoknis kérdések alatt is hasonló szãrsagokal jön.

Tuti homár a gyerek kíváncsi vagyok hogy nézhet ki a valóságban xd

2020. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
79%
#10 Akkor áruld már el légy szíves, hogy szerinted a férfiak hány százaléka szokott nylonharisnyát hordani rövidnadrággal? Mert én több mint 25 éve élek ezen a bolygón több mint 10 országban jártam már, Angliában közel fél évig éltem ahol jóval "liberálisabban" öltöznek az emberek, de még soha az életbe nem láttam egy férfit sem nylonharisnyában. És gyanítom ha megkérdezném a közelebbi ismerőseim az ő válaszuk sem lenne sokkal másabb.
2020. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
82%
9 vok. Ezek szerint a 10-es nevében nem beszéltem. Ha jól emlékszem 'férfi'-t írtam. Észrevehette, hogy a sajátos ízlésvilága szembemegy a közizléssel, tehát akár álljon fejre, ha úgy tetszik, vagy vegyen a harisnyanadrágra még csipkebugyit is (a rövidnadrág helyett) - csak ne erőlködjön itt és erőltesse a 'kicsit' nem normális dolgait. Vegyen fel bármit, szíve joga. Az ízlésvilágát (beállítódását) úgysem tudja megváltoztatni. Az meg, hogy körberöhögik esetleg, más kérdés.
2020. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
13%

Én meg az egyoldalú homokórázókat bírom akik csak ilyen kérdéseknél jönnek mint dögre a légy, de a nők férfi vagy férfias ruha viseletes kérdéseknél lapítanak mint szhar a fűben...

Persze arra még a csökött eszetekkel nem jöttetek rá hogy én az egyenjogúságért küzdök, ami hülyeségnek tűnik és emiatt csak meleg lehetek mi más.

De a nők nem jönnek a hülyeségeikkel mikor férfi ruhát szeretnének felvenni, és ők nem is búzák emiatt.

Na? Erre milyen egyoldalú válasz fog érkezni.

2020. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
79%

Nem unod hogy minden kérdés alatt azzal jössz hogy bezzeg a nő

Felveheti?😂 Kit érdekel miben égeti magát a nő?

Azért a férfi ne vegyen már fel harisnyát mert a nő felveszi ezt meg azt😂

2020. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
13%

Látod?!

Ez a szomorú! A nők mindent csinálhatnak, senkit nem érdekel, de én férfiként ha szeretek harisnyába járni azt már ne tegyem meg mert mit szólnak az idegenek akik előtt meg kell felelnem.


Nem rasszista hozzáállás ez a szemléletmód szerinted?

2020. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
71%

Nem a rasszista az az amikor a fehér ocsárolja a feketét vagy fordítva.

Igazából a nőt is ki röhögöm magamba ha meglátom férfi ruhába 🤷‍♂️

2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
13%

Az lehet hogy kiröhögöd csak még itt olyan kérdésnél nem olvastam a kommentedet ahol nők kérdezik a véleményt arról, hogy milyen lenne ha férfi nadrágot, boxert, inget hordana.

Te is azok közé tartozól akik a fiúk miatt agódnak, hogy mindég szépen férfiasan legyenek felöltözve, az viszont nem érdekel, hogy nem minden pasi akar férfias lenni pont úgy mint ahogy sok nő nőies.

2020. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
88%

"Nem rasszista hozzáállás ez a szemléletmód szerinted?"


Ez már komédia esküszöm :D Igen, férfiként rasszisták vagyunk más férfiak felé. Szerintem a férfigyűlöletre gondoltál.


Egyébként én értem, hogy te az egyenjogúságért küzdesz, de te nem fogod tudni megváltoztatni mi társadalmilag elfogadott és mi nem. Ez a baj ezzel az egész PC kultúrával is, Stephen Fry jól megmondta. Csak azt érik el, hogy bizonyos dolgokat nem illik kimondani, de attól aki nem bírja a melegeket vagy a feketéket nem fog egyik pillanatról a másikra máshogy állni hozzájuk max nem fogja ezt nyilvánosan kijelenteni mert lekapcsolják.


Egyszerűen az sokkal elfogadottabb, hogy nők felvesznek férfias ruhákat, minthogy az ha 2 lány csókolózik is elfogadottabb mintha 2 férfi.

Attól, hogy elkezdenek többen férfiként harisnyában flangálni vagy több meleg pár kezdi el nyilvánosan nyalni falni egymást, önmagában nem lesz elfogadottabb... Ezzel még azt is kiválthatja az emberekből, hogy talán mégjobban megutálják az ilyeneket.


Ezer meg egy ezekhez hasonló példa van az életben, de kár ezeken mérgelődni. Engem is ért már kellemetlenül kettős mérce. PL a lányok teljesen máshogy viszonyulnak srácok hobbijaihoz kinézetétől függően. Ha egy rondább, csendes srác szeret videójátékokkal játszani, akkor el van mondva minden gyíkarcnak, de ha egy attraktívabb, népszerű csinálja ugyanezt, akkor valamiért teljesen oké

2020. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
17%

Te így állsz hozzá mert megszeretnél felelni a társadalomnak, oké!

Én másképpen látom, és úgy is fogok cselekedni!

Nem mérgelődésen van a hangsúly hanem a cselekvésen.

Anno mikor elkezdték tőlünk "ellopni" a nők a nadrágot az hogy zajlott szerinted?

Nem érték az első kipróbálókat atrocitások? Nem nézték emiattmelegnek őket?

Vagy vegyünk példának férfiakat akiknek hosszú a hajuk meg akik fülbevalót viselnek, vagy tovább mennék piercinget.

Őket elfogadta az a társadalom akiknek megszeretnél felelni?

Mert sok ilyet látok az utcán.

Mi lenne erre a "megszoktatáshoz" az eljárás?

Hogy bevezeted a nagyközönség előtt.

A skinny farmerrel mi a helyzet?

A futónadrággal ami színtén nejlon csak vastagabb mia helyzet?

Ugye milyen sok pasit látsz ilyen szerelésekben illetve kinézettel?

Most komolyan egy vékonyabb ruhadarabon vagytok kiakadva amit harisnyának hívnak ezekután?

2020. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!