Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk akik hordanak nylonharisn...

Fiúk akik hordanak nylonharisnyat 40-50 deneseket rövid nadrágal megszolitotak e titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 19:14
 41/97 anonim ***** válasza:
56%

39/40 Nagyon empatikus vagy, ez dícséretes.

A kérdezőnek meg az a válaszom, hogy nyilvánvalóan provokáló célzattal tetted fel ezt a kérdést, hogy kioktathasd a szőrös, hetero férfiakat.


"Mindenki azt csinál magával amit akar és úgy öltözik ahogyan akkar,mert ez már egy új világ egy más korszak."

Próbálnál egy muszlim országban harisnyát húzni... Remélem egyszer megpróbálod... HB... :)

2020. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
74%
na nem, a búzavirág az szép, azt szeretem, a búzákkal sincs semmi bajom, mindaddig, amíg nem kezdenek riszálva vonulni a városban és büszkén hirdetni, hogy amit művelnek az a normális és "ez már egy új világ egy más korszak"...
2020. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
56%
Azért borotválni, hogy ne legyen a bőr meg a harisnya között egy réteg? Hát wazze, ha nincs harisnyád akkor sincs a bőr meg a harisnya között egy réteg. Magadnak csinálod a problémát. A legkényelmesebb nyilván az, ha semmi ruha nincs a lábon. Ezen csak rontani lehet. Harisnyával is.
2020. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
26%

Hát! Ahogy olvasgatok,olvasgatok azt látom,hogy a kérdésemre még mindég nem érkezett válasz.

Ami nem is csoda mert a jelek szerint magas labda....

Viszont valamit elfelejtettetek szőrös igazi FÉRFIAK! A 39-est is lehomárkázni és sértegetni mivel nő létére férfi ruhákat visel!

Jaaa! Hát persze, az egyoldalú gyűlölködést gyakoroljátok, értem!


Amit viszont élvezek az az hogy látom sokan vannak akiket zavarok a látványommal ez egy öröm, a másik az hogy még élvezem is.


39.

Gondolom te sem mész be “olyan” helyekre férfi ruhába ahol elegánsan kell kinézni.


Mellesleg a kommented elárulja mennyi különbség van egy művelt nő kommentje között és az “egyszerű” FÉRFIAK között...

2020. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
65%

39. a 34 es vagyok meg pár korábbi válaszom is volt. Nekem nincs különösebb bajom azzal hogy valaki férfiként harisnyát vesz fel. Továbbra is szerintem nem túl szép látvány de kb ennyi. Nekem ott akadt ki a mérce, mikor valaki azt írta, hogy ez el fog terjedni, meg hogy az igényes férfiak a lábukat is borotválják... Ja meg talán annál mikor totál rossz hasonlatokkal volt az egész szitu szemléltetve meg hogy aki szerint ez nem okés az valami gonosz visszamaradott valaki.


37. Igen az a vicc, hogy már próbáltam mert gimiben anno egyszer egy hülye műsorhoz harisnyát kellett felvennie a srácoknak és mondanom se kell mennyire kényelmesnek tartottuk mindannyian...


A lányok azért vesznek fel acélbetétest mert szerintük gondolom jól néz ki és hideg esős időben még annyira nem is lehet rossz.


Nadrág alá meg gondolom azért mert a passzos nadrágjaik alatt más nagyon nem férne el mint pl egy vastagabb jégeralsó vagy valami.


"Hidd el sokan szőrtelenítenek, elég ha itt körbe olvasol."


Nem ettől még nem hiszem el. Gyakorin sokszor összegyűlnek az ilyenek vannak akik többször megkérdeznek valamit és ugyanazok az emberek meg megint válaszolnak akik korábban is. Ettől még nincsenek sokan.


Rengeteg férfivel megismerkedtem már, de még egyik sem borotválta a lábát.


"Amit viszont élvezek az az hogy látom sokan vannak akiket zavarok a látványommal ez egy öröm, a másik az hogy még élvezem is."


Ezzel viszont olyan mintha beismernéd hogy az egészet polgárpukkasztás céljából csinálod.

2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
30%

Neked,nektek lehet kényelmetlen volt mert gondolom rögtönözve beleugrottatok egybe ami kéznél volt és nem a megfelelő meretet választottátok.

Senki sem egyforma , szerencsére.

Ja, a lányok csak azert vesznek fel acélbetétest mert nekik tetszik? Hideg időben még praktikus is lehet?

Hát szerinted én miért veszek fel harit?

Senki sem borotválta a lábát azok közül akiket megismertél?

Testépítőkkel találkoztál? Vagy csak punnyadt egyetemistákkal? Mert akkor megértem..

És mint írtam a második érvemben csak úgy látszik át ugrottad, a magam örömére viselem, és a parasztok ingerlésére.

Mindkettőt élvezem!

2020. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
65%

"Testépítőkkel találkoztál? Vagy csak punnyadt egyetemistákkal?"


Mert az egyetisták általában punnyadtak vagy mi? :D


Egyébként igen. Egyik ismerősöm versenyzik is, olyankor lehet letolja nem tudom, de alapból ő sem szokta rendszeresen szőrtelenül tartani.

2020. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
79%
Egy testépítő eleve testképzavaros, magamutogató és valamit komplexusát kompenzálja a gyurmálásával. Úgyhogy én azért olyan jó szívvel nem követném a zseniális ajánlásaikat.
2020. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
30%

48.


A testedzés szerinted képzavar magamutogatással??

Akkor a nők is abban szenvednek mikor kifestik magukat..


Én magam miatt csinálom mert mindenben más szeretek lenni mint az átlag egymásnak megfeleni akaró unalmas fiúkák.

Az életem során csak az előnyeit láttam annak , hogy kitűnök a tömegből, és a lényeg az hogy egész más érzés az amikor a tested minden izmát megmozgatod mintha csak teszem azt bringátnál, vagy futnál.

2020. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
79%

2020: A férfiak azon veszekednek egymás között hogy szabad e harisnyát húzni 😂😂😂

Jövőre már a smink lesz a téma?😂

2020. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!