Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltik (férfiak) az...

Mit gondoltik (férfiak) az ízléses szilikon mellről?

Figyelt kérdés

Pl. ami neki van:

[link]

Szubjektív véleményem szerint csinos, elég vékony. Felteszen hogy ha nem csináltatta volna meg a melleit lapos lenne mint egy deszka. De így legalább nőies.


Azért kérdezem, mert én is ez a típus vagyok. 32/34-es a méretem, izmos vagyok, karcsú, modellkedtem az egyetem alatt, de a melleim elfogytak. :( Gondolkodom, hogy egszer kigürizem a pénzt rá, hogy nőiesebb legyek.


Érdekel a férfi vélemény, hogy hogy viszonyulnatok a gondolathoz, hogy a barátnőtöknek nem termeszetesek a mellei.

Fura lenne? Vagy valakinek van tapasztalata?

Valakit taszít? Tudom hogy maradnak hegek, láttam már ilyet előben.



2017. okt. 24. 08:19
1 2 3 4 5
 41/47 Mansour ***** válasza:

"az alkathoz nagyságban illő, természetes forma a nagy átlagnak bejön"

Ezzel csak egyetérteni lehet. Az egyéni ízlés persze eltérhet, de akit kifejezetten az aránytalanság vonz (pl. vékony nőn nagy lufik), vagy éppen arra gerjed, hogy a nőn minél több "mű" dolog legyen, az ki merem jelenteni, hogy beteges.


"Amúgy megfelelő táplálkozással és rendes edzéssel a mellizom növelésével emelhető a mell zsírszövet vesztés nélkül."

Ezzel azért vigyázni kell, mert könnyen túlzásba lehet esni, és az izomnöveléssel rendesen el is lehet tüntetni az amúgy sem nagy mellett... És hát, én személy szerint legalábbis, sokkal inkább egy kicsi és puha mellet szeretnék fogdosni, mint egy nagy kemény mellizmot... :)

2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem lehet egyértelműen kijelenteni, a szilikon vagy a természetes jobb. Minden hölgy más adottságokkal rendelkezik és minden férfinak más az izlése. Egy szép esztétikus természetes cici a legjobb, de egy szilikon is lehet szép. A lényeg, hogy ne legyen túl nagy és természetes hatású legyen. A legtöbb szilikoncici csúnya és természetellenes. A valódi cici mérettől függetlenül lehet szép. Egy pici cici is lehet sexy és formás, tehát a méret miatt nem feltétlenül kell kés alá feküdni. A belinkelt kismellű hölgy is kifejezetten szép. Na most az előtte utána képek nagyrészéről elmondható, utána sem lett szebb a látvány sajnos. Az első belinkelt képsoron csak a felső sor második és negyedik tetszik. Hozzáteszem, hogy a második előtte sem volt rossz. Az utolsó linknél ahol a természetes implantátumot mutatja be és a hölgy több éven keresztül fényképezve van, kifejezetten jól sikerült természetesnek ható ciciket láthatunk. A kérdésben szereplő instagramos linken nagyon látszik, hogy mű cicik... Szerintem a természetes hatás titka egy bizonys méret felett a forma és az, hogy a műcici is lógjon meg egy kicsit. Ez nam baj, ettől természetes és sexy. Nem kell medicinlabda méretet meg gumilabda formát rakatni. Fontos a jó orvos is.
2018. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Igenis tud jol kinezni egy izleses szilikon cici! Izgato is.


27/F

2018. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szép szilikon cicik.
2018. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Sok csoro magyarnak nem tetszik a szilikon 😂😂
2018. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Mansour ***** válasza:
Ja, a felkapaszkodott prolik viszont odavannak érte...
2018. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Jó régi de az izlés izlés marad.


Az izléses szilikon mell,arányos a lányhoz

A csajom pici 155cm és valamiért csináltatott magának 2dinnyet azzaz "D" kosaras melleket,amik marha nagyok a lányhoz képest.

Lehet mondani,hogy nőies...de valahogy túlzás.azaz már nem izléses.


A képen a lánynak is túlnagy.

Nem taszít de nem vagyok tölűk olyan húde boldog.

Szerintem csak akkor érdemes szilikonozni ha egyszerre pici és lógos.

2021. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!