Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltik (férfiak) az...

Mit gondoltik (férfiak) az ízléses szilikon mellről?

Figyelt kérdés

Pl. ami neki van:

[link]

Szubjektív véleményem szerint csinos, elég vékony. Felteszen hogy ha nem csináltatta volna meg a melleit lapos lenne mint egy deszka. De így legalább nőies.


Azért kérdezem, mert én is ez a típus vagyok. 32/34-es a méretem, izmos vagyok, karcsú, modellkedtem az egyetem alatt, de a melleim elfogytak. :( Gondolkodom, hogy egszer kigürizem a pénzt rá, hogy nőiesebb legyek.


Érdekel a férfi vélemény, hogy hogy viszonyulnatok a gondolathoz, hogy a barátnőtöknek nem termeszetesek a mellei.

Fura lenne? Vagy valakinek van tapasztalata?

Valakit taszít? Tudom hogy maradnak hegek, láttam már ilyet előben.



2017. okt. 24. 08:19
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy egy férfi sem a farok méret miatt lesz férfias, egy nőt sem a melle teszi azzá.
2017. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
... :/
2017. okt. 24. 17:47
 33/47 anonim ***** válasza:

Nem létezik ízléses szilikon.

Olyan van, amelyik szükséges (mert az eredeti pl. nagyon eltorzult, rák miatt) - és olyan van, amelyik egészen elfogadható.

De akkor ezt profi csinálta, nagyon sok millióért.

Egy átlagos szilikon ronda, mint a bűn.


Amúgy, ha ilyet csinálsz, akkor 99%, hogy egy idő múlva visszatérsz, és újból megcsináltatod, nagyobbra - és innen kezdve ezt fogod ismételni egész életedben.

Esetleg megtoldva más plasztikával is, mert ugye így már sokkal könnyebben jön.


Miközben ugyanezt elítéled a férfiaknál.

2017. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagyot, nem tetszik a nagy. :)

Csak melleket, a szúnyogcsípés helyett. Amúgy sem lehetne nekem nagyot, mivel túl kicsi a mellem, a bőr.. Lehetetlen lenne.

2017. okt. 25. 14:10
 35/47 anonim ***** válasza:

Most lehetetlen.

De ha kitágul az implantátumtól a bőröd, akkor már lehetséges.

Főleg, hogy 5-6 év múlva kicsit megereszkedik, és mozogni, lötyögni fog az implantátum.

Szülés után meg még jobban.

2017. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Nem ítélem el a férfiaknál. Viszont náluk kicsit más a helyzet.

A delta izmokert meg lehet dolgozni, hogy legyenek. Én a melleimert csinálhatok bármilyen edzést, akkor sem lesznek, csak egyre kisebbek. 170 kiló meg nem szeretnék lenni, hogy kinőjenek.


Van egy férfi ismerősöm. Ő megcsinaltatta a mellizmát szilikonból azért mert az egyik oldalon születésétől kezdve nincs annyi izomrost, vagy el van sorvadva, nem nőtt neki edzés következtében, mint a másik oldal. És így most szimmetrikus. Nem ítélem el. Jól nézett ki fél mellizommal és így is szép.


Ha engem zavar ez, bár más elfogadná miért ne csinaltathatnám meg.

2017. okt. 25. 14:18
 37/47 anonim ***** válasza:
52%
Ha könnyebb megcsináltatni mint elfogadni magad, akkor gyenge vagy, az pedig nem vonzó. Akinek megtűrés helyett még vonzódik is ehhez, az beteg.
2017. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Scav ***** válasza:
Amit linkeltél, távol áll az ízlésestől. A lényeg, hogy alkathoz képest természetes hatást keltsen. Ha valaki vékony, akkor kis mellei legyenek, mert az szép, hozzá illik. Ha nagyon "deszka" (ami megint szubjektív fogalom) akkor is kis implantátum kell, lehetőleg csepp alakú. A heg is el tudja rontani az összképet. És főleg az, ha "sikerül" átvágni idegeket és a bimbó érzéketlenné válik. Az elég gáz, mikor erogén zóna. Most mondhatja valaki, hogy neki nem az. Pedig de. Mindenkinek az, mivel az agy tanítható erre. Ha mondjuk önkielégítés/maszturbálás/mindegy hogy nevezem alatt-előtt rendszeresen simogatja, akkor egy idő után megtanulja szeretni és izgató lesz. Akár férfi, akár nő. Kivéve, ha a plasztikai sebész átvágta az idegeket. Szóval van ott nem kevés kockázat. Idegsérülés, testképzavar miatt túl nagy implantátum, heg. Szerintem nem éri meg. Egy ismerősöm van, akinek láttam a melleit és meg is foghattam (svájcban strip-tease táncos) és neki jó lett nagyon. Formára jó, alkatához pont nem nagy, heg nincs. Csak nem érez semmit a bimbóval... :D Elég lehangoló.
2017. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Scav ***** válasza:
Amúgy megfelelő táplálkozással és rendes edzéssel a mellizom növelésével emelhető a mell zsírszövet vesztés nélkül. Ha nem jött össze, akkor ott a technikán bukott el a dolog. Kell egy rendes ezdő, aki ért is hozzá, nem csak a netről olvasta össze a hülyeséget.
2017. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Scav ***** válasza:
#38 Valamelyik férfinak az is tetszik, ha úgy néz ki, mint ha egy anorexiásra két lufit ragasztanak. Ez ízlés kérdése. De még mindig azt mondom, hogy az alkathoz nagyságban illő, természetes forma a nagy átlagnak bejön.
2017. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!