Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltik (férfiak) az...

Mit gondoltik (férfiak) az ízléses szilikon mellről?

Figyelt kérdés

Pl. ami neki van:

[link]

Szubjektív véleményem szerint csinos, elég vékony. Felteszen hogy ha nem csináltatta volna meg a melleit lapos lenne mint egy deszka. De így legalább nőies.


Azért kérdezem, mert én is ez a típus vagyok. 32/34-es a méretem, izmos vagyok, karcsú, modellkedtem az egyetem alatt, de a melleim elfogytak. :( Gondolkodom, hogy egszer kigürizem a pénzt rá, hogy nőiesebb legyek.


Érdekel a férfi vélemény, hogy hogy viszonyulnatok a gondolathoz, hogy a barátnőtöknek nem termeszetesek a mellei.

Fura lenne? Vagy valakinek van tapasztalata?

Valakit taszít? Tudom hogy maradnak hegek, láttam már ilyet előben.



2017. okt. 24. 08:19
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Átlagban melyik tetszik nektek jobban, őszintén.


[link]

2017. okt. 24. 09:35
 12/47 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy létezik ilyen. És nem tetszene.
2017. okt. 24. 09:35
 13/47 A kérdező kommentje:

Jobb link:


[link]


Nem vagyok megörülve érte, csak közvéleményt kutatok.

2017. okt. 24. 09:45
 14/47 anonim ***** válasza:

RON-DA!

Mi nem érthető ezen?

A második sorozatodból MIND jobban járt volna, ha marad.

Az első sorozatból szintén, kivéve az utolsót.

De neki meg nem kellett volna négyszer akkorára fújni, a duplája bőven elég lett volna.

2017. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
51%
Kivétel nélkül visszataszítóak a linken a műmellek. A kinézet mellett nálam a legfőbb elrettentő erő inkább a tudat, hogy egy szilikon darab van benne. Sokkal többet számít nekem hogy valakinek mennyire jó a lába és a segge, amin plasztika nélkül is tud változtatni. Persze vannak olyanok, akiknek kizáró tényező a kis mell, neked kell eldöntened hogy ilyen emberekkel akarsz-e “komoly” kapcsolatot a későbbiekben.
2017. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit csalódtam a képben, azt hittem tényleg ízléses lessz. De ordít róla hogy mű. Ugyan olyan tucat mell mint a többi. Làttam már szép mű mellett ami tényleg ízléses volt és senki nem mondanà meg hogy mű. Engem nem zavar a szilikom mell ha normalis és szép, nem pedig felfújt labda.
2017. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszaitokat!


Kapcsolatkereséshez, eletvitelhez ennek semmi, de semmi köze. Nem tetszeni szeretnék a melleimmel. Nem hódítani akarok velük csak eszetikus és nőies szeretnék maradni. Vagyis lenni. Nem akarom, hogy azért vonzódjon hozzám, szeressen belém, ismerkedjen velem mert a melleim formasak.

Ahogy azt sem, hogy azért ne ismerkedjen velem, utasítson el, mert "mű" melleim vannak és ebből kifolyólag feltételezhető, hogy egy síkagyú, semmit érő szajha vagy plázamacska illetve szexmunkas lehetek.


Ti utasítanatok el egy nőt azért, mert nem 100 százalékosan termeszetes a melle?

Ha amúgy minden rendben működ-ne..

-Nem kellesz mert mű cicid van! Fujj. Rád se bírok nézni, olyan ronda vagy! Takarodj!


És hasonló szövegekkel?


Kaptam már hasonlókat, hogy "Mit szép ez, semmije sincs." "Jó de neked nincs melled." "Nem áll jól, túl lapos vagy." "Így olyan vagy mint egy srác."


És nem törtem össze tőlük. Valahogy semmi sem jó senkinek?


Én elfogadom magam, nem bánnám ha párom lenne és elfogadna ezzel vagy nélküle. Sőt nem hiszem, hogy befolyásol párkeresesben a melleim mérete. De számomra az esztétika a homokóra. Nem az hogy kirakhatom, csak hogy nőnek érezhessem magam.

2017. okt. 24. 10:35
 18/47 anonim ***** válasza:

Pedig, ha csináltatsz, az egészen pontosan ugyanolyan, mintha a férfi műdeltát csináltat.

Hogy férfinak érezze magát, ugye.

2017. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy lenne olyan műmelles, akivel minden működne, itt alapvető gondolkodásbeli különbségek vannak, amit nem értesz. Én csak remélem hogy még azelőtt találsz valakit aki szeret, mielőtt megcsináltatnád, aztán csak nevetni fogsz magadon utólag. De ha ennyire a vágyad, akkor csináltasd meg, aztán keress inkább olyat akinek tetszik, mert mint mondtam ilyen is van, de részemről egy külön világ.
2017. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Ha jönne az illető.. 🙄
2017. okt. 24. 11:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!