Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltik (férfiak) az...

Mit gondoltik (férfiak) az ízléses szilikon mellről?

Figyelt kérdés

Pl. ami neki van:

[link]

Szubjektív véleményem szerint csinos, elég vékony. Felteszen hogy ha nem csináltatta volna meg a melleit lapos lenne mint egy deszka. De így legalább nőies.


Azért kérdezem, mert én is ez a típus vagyok. 32/34-es a méretem, izmos vagyok, karcsú, modellkedtem az egyetem alatt, de a melleim elfogytak. :( Gondolkodom, hogy egszer kigürizem a pénzt rá, hogy nőiesebb legyek.


Érdekel a férfi vélemény, hogy hogy viszonyulnatok a gondolathoz, hogy a barátnőtöknek nem termeszetesek a mellei.

Fura lenne? Vagy valakinek van tapasztalata?

Valakit taszít? Tudom hogy maradnak hegek, láttam már ilyet előben.



2017. okt. 24. 08:19
1 2 3 4 5
 21/47 Mansour ***** válasza:
69%

Szerintem egyébként az alkat arányossága, harmóniája a legfontosabb. Nekem egyaránt tetszenek teltebb és vékonyabb nők is, de fontos, hogy az alkatához képest ne legyen elhízva, de túl sovány se legyen. Van olyan alkat, aminél bőven elfér egy kis súlyfelesleg is, és még mindig nagyon csinos, van akin már kevesebb felesleg is előnytelen. A mellméret is az alkat függvénye. Teltebb nőknél vonzónak találom a nagy mellet, de soványaknál nem (akkor sem, ha természetes, mert ilyen is van, bár nem gyakori). Aki alapból sovány alkatú, annál nem probléma, ha kicsi a melle, sőt nála az a normális és csinos. Tőlem még akár teljesen deszka is lehet, ha amúgy valamiért tetszik, akkor izgatónak találom még akkor is, ha elöl-hátul lapos.

Aki meg azt mondja, hogy azért nem tetszik neki egy nő, mert nincs melle, az nyilván a teltebb idomokat kedveli, csak nem biztos, hogy ezt bevallja (lehet, hogy még magának sem), mert manapság annyira nyomatják a soványság-kultuszt.

2017. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami arányos, természetesebb hatású mellről van szó de ez ami a képen van, nem izléses :/. Nagyon látszik, hogy mű. A hegek szerintem nem is olyan baj, nem túl feltűnő.
2017. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Tud jól kinézni. Különben is nem azt kell nézni, hogy belül mi van, hanem hogy milyen tapintásra, kinézetre. Ha jó és természetesebb hatású,. akkor mindegy hogy zsírszövet vagy szilikon van belül, nem röntgennel vagyok a csajommal.
2017. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Mansour ***** válasza:

"Ha jó és természetesebb hatású,. akkor mindegy hogy zsírszövet vagy szilikon van belül,"

Ha tényleg olyan lenne, még lehetne vitatkozni, hogy mindegy-e mi van belül... de nem olyan! A belinkelt képeken szerinted van amelyik jó és természetes hatású? Amúgy meg láttál már hanyattfekve szilikonmellű nőt (mondjuk képeken, mert én is csak úgy láttam)? Ha máshogy nem is, ilyen helyzetben mindenképpen kijön a természetellenes forma és állás. Ilyenkor különösen groteszken lufi-szerű tud lenni.

2017. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
A természetes nagy melleket meg sem közelítik, azoknál nincs szebb, de én azon a véleményen vagyok, hogy ha nagyon jól sikerült, közelít a természeteshez (formára, fogásra), akkor jobb, mint ha kicsi lenne, a kicsik sehogy sem tetszenek. Mindenesetre, amit belinkeltél az egyáltalán nem hasonlít a természetes mellekre. Ez a legfőbb gond a szilikonokkal, hogy szinte mindegyik túl kerek, nincs lógása, nincs mell formája, és nem elég puha.
2017. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Ez szép lett szerintem:

[link]


Bár én inkább ez vagyok:

[link]


Szóval, én nem akarok nagyokat. Mindenkinek ez ugrik be először hogy ha szilikon, zsír, sooldat vagy gél akkor biztos nagyot akar valaki vele.

Én már ezzel is boldog lennék:

[link]


És még talán C kosár sincs.



Itt van ez a MENTOR Memory shape, gél van benne. Elvileg ezzel tudják a lehető legternészetesebb hatást elérni.

[link]

2017. okt. 24. 15:48
 27/47 Mansour ***** válasza:

"Ez a legfőbb gond a szilikonokkal, hogy szinte mindegyik túl kerek, nincs lógása, nincs mell formája, és nem elég puha."

Ezzel teljesen egyetértek! (Igaz, a puhaságot nem tudom megítélni, még nem fogtam ilyet, de látszatra elég feszesek.)

Ez a gond az első és harmadik képpel is. Nem a mérettel van baj, hanem a formával (és valószínűleg a tapintási élménnyel)!


A második kép számomra teljesen rendben van! (Arcra mondjuk nem az esetem, de egy szép arccal ez a test teljesen jó.) Esetleg elférne még rajta úgy 5 kg plusz, és akkor valamivel nagyobb lenne a melle is. De így sincs vele semmi gondom, nem mondanám rá, hogy nem elég nőies.


A Mentor-os képek így nem olyan vészesek, de azért jó lenne szemből is látni, milyen a formája. De megint csak azt mondom, hogy ha amúgy tetszik a csaj, akkor simán megfelelne a műtét előtti mellel.

2017. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem az arc volt itt a lényeg. :))


A képen látható csajnál talán rajtam megvan az a plusz 5 kg. Viszont akkor is csak ekkorák a melleim. Amit én szeretnék, izom alá tetetni egy nagyon minimális implantátumot először, hogy tágítsa a bőrt és ne repedjen a bőröm. Aztán később növelni, de nagyon max. C méretig. (mint az első kép)


Ha izom alatt van, nem látszik úgy a körvonal, nem olyan közvetlen a bőrrel az implantátum, a zsír és bőr és mirigy szövetet tapintod, max ha nagyon rámarkolsz, nagyon erősen odaböksz ujjal akkor érzel valamit. De az is inkább (mivel izom alatt van) olyan mintha az izmot éreznéd, ha nem ért valaki hozzá, azt hiszi, hogy az izom egy része.


[link]

2017. okt. 24. 16:32
 29/47 Mansour ***** válasza:

Hát, azért egy feszes mellizmot sem igazán szívesen fogdosnék egy nőn! :)


De látom, nem igazán sikerült lebeszélnünk! Legalább kaptál azért egy képet arról, hogy sok férfi számára eléggé taszító ez a dolog.

És látod, senki nem akadt fenn a hegeken, és még a méreteken sem igazán, sokkal fontosabb a forma és a tapintás természetessége, illetve természetellenessége.


A nőiességet meg inkább a fellépés, a viselkedés teszi, és nem annyira a kinézet, de ez már egy teljesen más téma...

2017. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Úgyis átgondolom még. Nyugodjatok le! :)
2017. okt. 24. 17:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!