Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltik (férfiak) az...

Mit gondoltik (férfiak) az ízléses szilikon mellről?

Figyelt kérdés

Pl. ami neki van:

[link]

Szubjektív véleményem szerint csinos, elég vékony. Felteszen hogy ha nem csináltatta volna meg a melleit lapos lenne mint egy deszka. De így legalább nőies.


Azért kérdezem, mert én is ez a típus vagyok. 32/34-es a méretem, izmos vagyok, karcsú, modellkedtem az egyetem alatt, de a melleim elfogytak. :( Gondolkodom, hogy egszer kigürizem a pénzt rá, hogy nőiesebb legyek.


Érdekel a férfi vélemény, hogy hogy viszonyulnatok a gondolathoz, hogy a barátnőtöknek nem termeszetesek a mellei.

Fura lenne? Vagy valakinek van tapasztalata?

Valakit taszít? Tudom hogy maradnak hegek, láttam már ilyet előben.



2017. okt. 24. 08:19
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

*gondoltok


Telefonról vagyok, elnézést.

2017. okt. 24. 08:20
 2/47 anonim ***** válasza:
53%

Nem szép!

Egyik mell sem szép, amelyik fent is görbül. Látszik rajta, hogy mű.

Alul meg gondolom, a vágás... én, amikor először láttam ilyet, egy kis hányingerem lett.

2017. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
47%

Felesleges. A kis mell ("deszka" alkatt, ahogy hívod), nem hátrány. Akinek olyan az alkata, annak olyan. Szerintem ez a csaj úgy is fullos lenne, bár a sminket kicsit túltolja. Semmi bajom azzal, ha egy csaj laposabb, nem a melle miatt tetszenek, a barátnőmet se a melle miatt szeretem (nincs nagy neki).

Nem tetszik a műmell, de leginkább az zavarna, hogy ez mindig valamilyen testképzavar jele. Nem akarom, hogy a párom ennyire ne szeresse magát.

És még ha a műtét jól is sikerül, korral iszonyúan eltorzulnak ezek az implantátumok. Míg a kis mell és a filigrán alkat fiatalít, ez öregíteni fogja egy tíz-tizenöt éven belül.

2017. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Nincs testkép zavarom. Köszönöm. Jobban állnának a ruhák. Kitölteném az anyagot! :)

El vagyok velük így is, csak eljatszok néha a gondolattal.

2017. okt. 24. 08:53
 5/47 anonim ***** válasza:
Gusztustalan. Nem kell barommód mellre fyúrni, és nincs ilyen probléma.
2017. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
50%

A ruhák kitöltése nem attól függ, mekkora szilikon van benned, hanem mekkora a ruha.

Ránc felvarrás, feltöltött ajkak, szilikon a mellben, plasztikázott vagina, kész a műnő.

Aztán, ha öregszik, lecserélhető gumi babára.

2017. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
37%

Döntsd el, hogy felöltözve akarsz tetszeni (sok embernek), vagy levetkőzve, csak egynek.

Azért nem olyan jó mulatság az, ha a férfi vággyal teli közelít hozzád, de rögtön lekókad, amikor meglát ruha nélkül!

2017. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Mansour ***** válasza:
71%
Bocs, de kimondottan taszító! Nekem ez olyan, mintha műlába vagy műkeze lenne. Ha nagyon szeretek valakit, valószínűleg elfogadnám, ha valami baleset vagy betegség miatt kell neki protézis, de hogy direkt tegyen ilyet magával... azt már nem!
2017. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ühüm..
2017. okt. 24. 09:25
 10/47 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te mit szólnál hozzá, ha egy férfi műdeltákat, művállat és művádlit ültetne be?

Mert amúgy létezik ilyen...

2017. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!