Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyire szép?

Hogyan lehetek ennyire szép?

Figyelt kérdés
Nagy barna szemeim vannak,hosszú gyönyörű sűrű világosbarna hajam van, a fogaim olyan fehérek mint a hó, magas vagyok és szép alkatom van,vékony vagyok.Mindenki mondja hogy gyöyörű vagyok.Jó tanuló.Mindenben a legjobb vagyok.Ez nem - e egoizmus?Pedig az nem akarnák lenni.
2010. márc. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

49 kg?????

Szerintem nem azon múlik hogy ki milyen csúnya vagy szép, hanem azon hogy milyen a személyiséged... És nekem nem tetszik ha valaki magas ( én is az vagyok, és nagyon hasolítok rád, de nem vagyok olyan bunkó mint te....

2010. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
előző vagyok... nekem nem egy vicc, mert én is ilyen vagyok kintről, de bentről az biztos hogy nem... Meert ez csak egy bunkóság..
2010. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!