Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyire szép?

Hogyan lehetek ennyire szép?

Figyelt kérdés
Nagy barna szemeim vannak,hosszú gyönyörű sűrű világosbarna hajam van, a fogaim olyan fehérek mint a hó, magas vagyok és szép alkatom van,vékony vagyok.Mindenki mondja hogy gyöyörű vagyok.Jó tanuló.Mindenben a legjobb vagyok.Ez nem - e egoizmus?Pedig az nem akarnák lenni.
2010. márc. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
ha meg akarod tudni hogy valóban szép vagy e akkor legegyszerűbb ha belinkelsz egy képet és megmondjuk:) ez ilyen egyszerű...
2010. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Gebe vagy!!!!!!!!!!! Innentől kezdve nincs is miről beszélnünk :D halkulj le kicsi egoista lányka. Majd 10-20 év múlva nézd meg magad! :D
2010. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
ekkora ego-val azért ritkán találkozik átlag ember...hogyan viselnek el a társaid az iskolába? vagy ott nem teszel fel ilyen kérdéseket?
2010. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Nemvagyok gebe sem :)

Igen elviselnek,mindenki a közelembe akar lenni,hát nem csodálom őket :) Meglehet érteni.

Nem,ott nem teszek fel ilyen kérdéseket,mivel mindig dicsérnek..

És mostmár elhiszem ,hogy gyönyörű vagyok.

Akkor ez most egoizmus?

2010. márc. 14. 14:17
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
ez most vagy egy kva nagy kamu (remélem, h az) vagy röhejes vagy és közelében sem a tökéletesnek :D
2010. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

A külsődért nem te dolgoztál meg, a nagy barna szemeidet anyunak és apunak köszönd. Szerencsés vagy talán a külsődet illetően, de sajnos igazi egyéniség sosem leszel, mert az elképesztő butaságod és beképzeltséged ezt mindig le fogja nyomni. Szépnek lenni nem nehéz (főleg, ha valaki nem maga dolgozik meg érte, hanem ilyen adottságokat örököl), azonban szépnek ÉS okosnak lenni, az a különleges. Egy ilyen embernek lenne mire felvágnia, de mivel egy okos, értelmes ember tisztában van vele, hogy a felvágás a buták eszköze, ezért nem teszi.

(Megjegyzem, nem csak az "akarnák" nem stimmel helyesírásilag, de az "ez nem-e egoizmus" kifejezésed is szép magyarosra sikeredett.)

2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy fáj kicsi lány, de ilyen méretekkel hihetetlenül GEBE vagy és igazat adok az előttem szólónak, hogy, ha olyan szép vagy nosza rajta rakj föl magadról egy képet! Nem mered mi xD? Ez csak egy kamu! Persze, hogy egoista lenne ez az ember, ha létezne...
2010. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ezt az egoizmust már gyógyítani kellene :D! Irány a pszichológus! :D beeeeeeeeeeeteeeeeeeeeeeg XD XD XD
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Ne írigykedjetek.Tisztelet a kivételnek.

Hát..nem mindenki lehet ennyire szép alkatú,aki meg azt irja,hogy túl gebe vagyok,az biztos írigy,mivel emberek sokasága a fogyókúrával és az arcplasztikázasokkal próbálkoznak,hogy szépek legyenek.Nekem meg semelyikre sem kell gondolnom!

Miért lenne ez kamu kérdés? Csak én vagyok igy a világban?

Don't hate me, because I'm beautiful! :)

2010. márc. 14. 14:28
 20/42 anonim ***** válasza:

én is mondtam már MUTASS KÉPET HA EKKORA KIRÁLY VAGY! ne csak a szád járjon!

hadd mondjunk mi véleményt!!!!!!!!!!

2010. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!