Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyire szép?

Hogyan lehetek ennyire szép?

Figyelt kérdés
Nagy barna szemeim vannak,hosszú gyönyörű sűrű világosbarna hajam van, a fogaim olyan fehérek mint a hó, magas vagyok és szép alkatom van,vékony vagyok.Mindenki mondja hogy gyöyörű vagyok.Jó tanuló.Mindenben a legjobb vagyok.Ez nem - e egoizmus?Pedig az nem akarnák lenni.
2010. márc. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Köxi te szánalmas irigy :) Kül tényleg ilyen adotságaim vannak,csak a kg-t meg a magasságot "elirtam" :)

Te meg először ugorj a kútba,és aztán pofázz kisanyám :)

Elég baj ,hogy a mostani embereknek nincs is ugymondd "humorérzékük"

Áhhh több okos ember kéne a világban...Olyan rossz hogy egyedül vagyok :(


Ekkora komoly embereket..besz*rás

2010. márc. 14. 16:00
 32/42 anonim ***** válasza:
húú. ez aztán vicces volt. -.-" :D
2010. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Hát ezen a "kérdésen"(inkább kijelentésen)nagyot nevettem...én csak annyit fűznék ehhez,hogy "AZ a tökéletes ember, aki nem tökéletes." A tökéletes emberek unalmasak.
2010. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
és olyan mondatszerkezet nincs h nem-e egoizmus:) jó tanuló lehetsz!
2010. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%

14:50-es válaszoló vagyok.

nem szeretnék kinézni a fentiek alapján ,mert én elégedett vagyok magammal. én sem vagyok csúnya, egy csomóan mondják h jól nézek ki, mégsem futtatom magamat.;) és nekem nem kéne nagy barna szem és hófehér fogsor és hosszú, gyönyörű barna haj, mert neekm van-->tengerkék szem, szép fogsor, és szőkésbarna hajam. amivel tökre megvagyok elégedve.. szval.. csak gratulálni tudok h kitaláltad..menj el orvoshoz,talán segít! feltűnési viszketegségben szenvedsz!:)

2010. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Feljövök erre az oldalra, remélve, hogy normális, értelmes emberek értelmes kérdésekre válaszolnak. Bocs szivi, de ez nem óvoda:) itt igyekszünk másoknak segíteni, vagy választ találni saját problémáinkra..de azért jót nevettem rajtad!!:D Nekem is volt egy ilyen lűány a suliban aki ugyanilyen hülyeségeket talált ki mint te...tudod mi lett belőle? egy kiégett utcalány...izléstelenül öltözik ronda (pedig amugy nem volt ám csunya) de a butaság elcsúnyítiotta:) Hsuika ha nem akarsz ennél is rondább, butább lenni, ajánlom menny el orvoshoz, és kövesd az utasításait:)
2010. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
*lány
2010. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

akkor mégse kamu kérdés az előbb írtad le hogy tényleg így nézel ki nem? x'D Öcséééém... Amúgy szerintem meg RONDA vagy :S A szőke melírozott haj sokkal szebb a kék szem és ráadásul egy nő alacsonyan szép!^^Amúgy meg tuti nincs semmi cicid mert ennyi kilóval lehetetlen:) És amúgy nem divat már az anorexia szal elkéstél jó pár évszázadot kicsikém:D Amúgy meg szálj le a földre mert néhányan már k***va nagyon röhögtek rajtad mert mire is való egy ilyen hülye kérdés? Hogy a jó ember kinyomtassa és elvigye a barátainak röhögni egy jót:) Szóval a nagy egoizmusod mellett szánjál egy kis időt arra hogy kimagyarázd ezt a hülye kérdést a Tolna megyében lakó emberkéknek angyalom x'D Meg még mindenkinek aki a hasát fogva görcsöl és szakad otthon:) okés? Remélem nem bántottam meg a piciny lelkecskédet^^ És akkor hadd találjam ki hogy erre mit fogsz írni:

" te vagy a szánalmas én gyönyörű vagyok te vagy a szánalmas és ne irigykedj mert ronda vagy és leszarom hogy kik röhögnek rajtam és nem vagyok gebe és van mellem és jó ha valaki magas"

Na akkor szivem mondom hogy nem vagyok szánalmas ronda vagy, és nem irigykedem mert tudom hogy ki az értékes ember és ki az út szélére való riban.c. Sikerült fognod az antennáddal amit mondtam? Sikerült felfognod? Sikerült lehűlnöd? Dühöngtél egy nagyot? Na akkor jó!^^ Puszika!!:D

2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
19:50-nél a pont :D
2010. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

173 centi és 49 kilo....bocs de szép már nemlehetsz, mert ezmár anorex testalkat.


és tökéletes sem vagy, mivel a tökéletesek sosem vétenek helyesírási hibát.

2010. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!