Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ettől is lehetek még szép?

Ettől is lehetek még szép?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h külsőre semmi baj sincs velem, szépnek mondanak az emberek. Szem, arc, test... stb.^^ csak sajnos az a baj h a fogaim nem a legszebbek... Fogszabályzóm lesz majd, de sokára kaptunk időpontot. Addig is lehetek még szép?? SZóval találhat valaki szépnek??
2011. aug. 23. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze:) Mindenkinek van valami hibája, ha meg rajta vagy, hogy tegyél ellene, még inkább. Nekem sem a legszebbek, de fogszabályzóra semmi pénzem, örülök ha... Mindenesetre rengeteg hódolóm van, és ha csak magamból indulok is ki, sok mindenki megtetszik, akinek van valami testi hibája, de nem zavar.
2011. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm.:) igen van akiknek tetszek, mert képről ha meglátnak irogatnak h tetszek nekik meg ilyenek... csak azon gondolkodtam h élőben is tetszenék-e nekik.:)
2011. aug. 23. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz!:)

Tapasztalatból mondom, élöben sem azt nézik, pedig én is féltem az elején. De mindenkivel sikerült összejönnöm akivel szerettem volna, ez elég jó arány. Pedig a fogaim nem a legszabályosabbak, utálom is öket. De hidd el az arc + test mindent visz!:)

Szóval ne aggódj, biztos szép vagy!

23/N

2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) igen arc+test rendben. :) Azt hittem csak én vagyok így vele.:))
2011. aug. 23. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem extrémen rondák a fogaid, akkor a kutya se veszi észre.

Na mondjuk azon erősen hátra tudok hőkölni, mikor valaki kinyitja a száját és összevissza görbe fogai vannak. :S Nem tehet róla de azért na. :D Viszont az nagyon ritka.

Amíg egy fiatalon látok ilyet, nem zavar a dolog, gondolom majd megcsináltatja. Viszont egy felnőtt emberen már kicsit rosszabb a helyzet.

De ha szép és kedves, szimpatikus ember vagy, a kutya se nézi a fogaidat, vagy ítél meg ez alapján, nyugi. :)

2011. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fiatal vagyok még nem vagyok 14. :)

de köszönöm.:)

2011. aug. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!