Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostmár sose lehetek szép?

Mostmár sose lehetek szép?

Figyelt kérdés

a súlyommal mindig is gondjaim voltak,szerintem tiszta háj vagyok,de mások azt mondják hogy kövér vagyok,a barátaim azt hogy pont jó vagy hogy sovány,a nővérem meg azt mondja hogy nem vagyok kövér csak felesleg van rajtam.

ezért már voltam tiszta depis is,koplaltam,leadtam vagy 9-8 kg-ot,aztán elkezdtem megint enni akor visszahíztam kb a felét.

aztán most egy ideig diétáztam,de nem használt.

ezért most futni szoktam,de a futásról meg azt hallottam egy haveromtól hogy nem fogyok tőle csak may a vádlim fog izmosodni.

meg olyanokat mondanak apámék is meg egy csomó mindenki,hogy ha most van rajtam háj,azt nem fogom tudni leadni,hanem abból csinál a szervezetem izmot ... szóval ugyanolyan kövér leszek min most csak az izmom miatt o.O

akor most nem fogyhatok le sehogysem????

13L


2011. júl. 17. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hülye a barátod. Én is futással fogyok és formásodom!!!

Sőt ez a legjobb formáló, mert fogyaszt és formásít is, jobb lesz az állóképességed, és emellett egyél egészségesen sok zöldség, gyümölcs, kevés kenyér, süti édesség...

2011. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :))

akkor megnyugodtam :P

mert a futás az egyetlen ilyen sport amit szeretek is csinálni,főleg ha bnőmmel együtt futunk,és türelmetlen vagyok,szóval szerintem ha belémbeszélték volna hogy a futás nem használ,akor már rég feladtam volna mert minek erőltessem magam a semiért :D

köszi :DD

2011. júl. 17. 14:32
 3/15 skarma ***** válasza:
100%

A futás ami igazán fogyaszt!!

Csak legyél kitartó, és hidd el, nem a "hájad"-ból lesz az izom, azt szépen lefogyod és közben izmosodsz. Még csak 13 vagy.

Nem tudom, mennyi a felesleg rajtad, de szerintem pár hónapon belül letudod adni, plusz még nőni is fogsz.

2011. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nőni? :O

tényleg?

az jól jönne mert csak 160 cm vagyok és majdnem minden barátnőm magassabb nálam és gyűlölöm hogy ilyen kicsi vagyok :SS

2011. júl. 17. 14:34
 5/15 skarma ***** válasza:
100%

A te korodban én még kisebb voltam. Most 174 centi vagyok, ráadásul rövid idő alatt sokat nőttem, ezért átlagos kislány-alkatból nagyon vékony lettem. Mellette hosszú lábaim vannak és homokóra alkatom :)

Szóval te is lehetsz magasabb, ne aggódj.

2011. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát remélem :D
2011. júl. 17. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fussál, és tornázz mást is. Egyél egészségesen, ne minden nap gyorsétterem... Mozogj sokat. Még fogsz nőni. A súlyod marad (vagy fogy) te pedig nyúlni fogsz. Ezért vékonyabb leszel. :)
2011. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

csak az a baj hogy így is alig eszek egy nap,mégis hízok :(

ma pl az egész napi kajám annyi volt hogy kb 3-4 FALAT rakott karfiol meg enni fogok talán egy barackot o.O

2011. júl. 17. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Napi 5x keveset egyél. Ha nem eszel, nem fogsz fogyni, mert a szervezetet azt hiszi hogy éhezel...ezért taralékolni fog.
2011. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, nőni fogsz még, a tested is változik. Van úgynevezett "kamaszháj" is.

A futás szerintem is az egyik leghasznosabb mozgási forma.

Amúgy diétánál nem az számít mennyit eszel, hanem az, hogy mit. Jobban teszed, ha egészséges ételekből eszel többet, és nem éhezteted magad, mert amint abbahagyod, az ételeket a tested zsírként raktározza, amihez addig nem jutott.

2011. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!