Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostmár sose lehetek szép?

Mostmár sose lehetek szép?

Figyelt kérdés

a súlyommal mindig is gondjaim voltak,szerintem tiszta háj vagyok,de mások azt mondják hogy kövér vagyok,a barátaim azt hogy pont jó vagy hogy sovány,a nővérem meg azt mondja hogy nem vagyok kövér csak felesleg van rajtam.

ezért már voltam tiszta depis is,koplaltam,leadtam vagy 9-8 kg-ot,aztán elkezdtem megint enni akor visszahíztam kb a felét.

aztán most egy ideig diétáztam,de nem használt.

ezért most futni szoktam,de a futásról meg azt hallottam egy haveromtól hogy nem fogyok tőle csak may a vádlim fog izmosodni.

meg olyanokat mondanak apámék is meg egy csomó mindenki,hogy ha most van rajtam háj,azt nem fogom tudni leadni,hanem abból csinál a szervezetem izmot ... szóval ugyanolyan kövér leszek min most csak az izmom miatt o.O

akor most nem fogyhatok le sehogysem????

13L


2011. júl. 17. 14:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
basszus de ez az hogy én nem is birok többet enni,napi ilyen 2-3 étkezést eszek,szinte csak gyümölcsön élek,én ennél többet nem tudok enni ! :O
2011. júl. 17. 21:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig megpróbálhatnál. Emlékeim szerint ez az az időszak amikor elkezdenek nőni a mellek, menstruáció, stb. Ha nem kap megfelelő tápanyagot a szervezeted - szélsőséges esetben, persze - akár el is búcsúzhatsz tőle, hogy gyereked legyen. És pont ezek miatt, vagyis a hormonok miatt IS lehet rajtad "felesleg", ami a kamaszkor befejeztével, magától el is múlna. A fogyókúrákat, diétákat nem olyan gyerekeknek találják ki, akik még maguktól is változnak. Náluk sok esetben az is elég, ha többet mozognak. (Ja és ez a nem evés az alapja a jojó-effektusnak is...leadsz-visszahízod)

Ha gimi végéig rajtad marad a felesleg, akkor is ráérsz elkezdeni fogyókúrázni, kevesebb kárt teszel magadban. Persze lehet figyelni miből mennyit eszel, nem kell "zabálni", és mozogni mellette ugyanúgy!!!

2011. júl. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

értem :))

de akkor az is elég ha regelire pl csak egy barackot vagy egy almát eszek? többet már tényleg nem birnék :ss

2011. júl. 18. 11:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, nálam a legfontosabb étkezés a reggeli. Ha jobban belegondolsz sokkal több időd van "elégetni" a nap folyamán. Pár héten belül meg lehet szokni, hogy reggelizz. Az alma mellé valami "Jó reggelt" féle keksz, vagy müzli (nem Nesquik nyuszis:)), teljes kiörlésű kenyér/zsemle vmi sovány szalámival, bármi ami laktató...

Amúgy meg nyári szünet van, lehet menni sétálni is barátnőkkel, görkorizni, biciklizni, tollasozni, röplabdázni.:D Sokkal jobbat tesz, mintha nem eszel.

2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

tudom csak ez a gáz hogy a barátnőm nyáriszünetben folyton vagy kosár edzésen van,vagy úszáson,vagy mennek ide-oda nyaralni,túrázni együtt a családdal,engem meg semmilyen sportra nem iratnak be anyámék mert állitólag túl drága -.-

egyedül meg nem szeretek elmenni biciklizni,meg sétálni,mert egyrészt nem is engednek el a szüleim,csak ponthogy a ház körül sétálhatok,másrészt egyedül mit tudnék csinálni?

egyedül nem tudok beszélgetni,zenét hallgatni nem akarok mert ahoz sincs kedvem ...

igazából gyűlölök egyedül lenni

barátnőmmel is csak ilyen estefelé találkozunk,akkor meg ugye futunk és nem tudunk közbe beszélgetni.

meg hogy írtam hogy bnőm a családjával megy túrázni,meg mindenféle programokat szerveznek,hát erről annyit hogy anyám egésznap dolgozik,ha hazajön csak veszekedés van,apám egész nap alszik vagy tvzik vagy valamit szerel így a ház körül...a nővérem meg dolgozik és vele megy az unokahugom is,akivel amúgy tudnék itthon jáccani -ha nem vinné magával.ha meg hazajönnek,nem engedi hozzám a nővérem,mert utál és ellenem akarja forditani a saját gyerekét.

más barátaim meg nincsenek itt,csak a városban,Debrecenbe meg most nem akarok azért bebuszozni vagy mittudomén,hogy fél óráig beszélgethessek barátnőmmel,aztán hazajöjjek mert ők is mennek mindig nyaralni meg túrázni.

szóval röviden annyi hogy nyáriszünetben is mindennap itthon poshadok egyedül és állandóan csak unatkozom.

2011. júl. 18. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!