Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyire szép?

Hogyan lehetek ennyire szép?

Figyelt kérdés
Nagy barna szemeim vannak,hosszú gyönyörű sűrű világosbarna hajam van, a fogaim olyan fehérek mint a hó, magas vagyok és szép alkatom van,vékony vagyok.Mindenki mondja hogy gyöyörű vagyok.Jó tanuló.Mindenben a legjobb vagyok.Ez nem - e egoizmus?Pedig az nem akarnák lenni.
2010. márc. 14. 13:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

(egyébként ha megfigyelitek akkor rájöhet mindenki hogy ez nem egy valódi kérdés...hanem egy kamu...egy kislány aki arra hajt hogy minél több választ kapjon mert az menő...:)

de lássuk végre azt a képet! és majd mi eldöntjük! ha valóban azt állítod hogy nem kamu

2010. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2010. márc. 14. 14:36
 23/42 anonim ***** válasza:
őszintén gratulálok! ezzel bizonyítottad be mennyire is vagy okos:) egy kis buta liba vagy;)nem több jobb ha elhiszed:)
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
ide figyelj! TÖKÉLETES ember NINCS a világon!..és sztem is elég gebe vagy. 49kg az nem vékony(túl) a 173 cm-hez? hát de, kicsiszívem. az átlag testmagasságodhoz a legjobban passzoló kg az max:60-65 kg.de 49 kg:S és am. 17 éves létedre kb: 1 óvodás szintjén vagy.:D elvagy magadtól szállva kicsit nagyon. biztos anyukáék mindent megengednek neked, elvagy kényeztetve..stb..de ilyen lányokból szoktak lenni a nagy r*bik. és teljesen igaazd van: akkora EGOista vagy h a föld nem b*szott még olyat. szállj le a földre..
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
köszi :):)
2010. márc. 14. 14:40
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

okos vagy;).. egy hülye buta liba vagy:) igazuk van az előttem szólóknak.;):

sztem te csak álmodsz arról h úgy sznél kinézni. meg ha annyira szép lennél, akkor már rég beraktál vna egy képet magadról.:) viszont sztem pont az ellenkezője vagy annak amit leírtál. vagyis-->rohadt csúnya, beképzelt, hülye, rátarti, egoista és kb:2 éves szintén járó liba..;). majd mesélheted a gyerekeidnek h milyen beképzelt vtál. már előre sajnálom őket. és azt a pasit is aki a barátod lesz vagy most az..

2010. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Én meg téged sajnállak :)

Csúnya vok meg BEKÉPZELT?

ha csúnya lennék akkor mire lennék beképzelt?:)

És csak írigykedj :)..Te is szeretnél a fentiek alapján kinézni :) Ne mutasd már ennyire kiiii :)

2010. márc. 14. 14:52
 28/42 anonim ***** válasza:

Ha ekkora a szád, akkor tényleg linkelj be képet magadról. Rám is sokan mondják, hogy gyönyörű vagyok és én is tudom magamról, hogy nem vagyok csúnya, de nem éreztetem soha senkivel. És buta sem vagyok.

Ha elfogadsz egy tanácsot: szerintem hízhatnál csak egy pár kilót. Én alacsony vagyok (160 cm) és 49 kiló.

Egyébként leírás alapján tényleg jók az adottságaid:) Csak ne legyél mellettte beképzelt, persze egy kis egészséges önbizalom nem árt, de ne vidd túlzásba!:)

2010. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,drága vagy:)

Akkor mostmár kijelenthetem simán,hogy:


EZ CSAK 1 KAMUU KÉRDÉS VOLT XDXDXD

látom jól bevettétek : D

És aki leszidott engem,énis ŐKET : TI IS SZÁNALMASAK VAGYTOK + BUTÁK H ILYEN KÉRDÉST BEVESZTEK XDXDXD

hahahahhh :P

2010. márc. 14. 15:00
 30/42 anonim ***** válasza:
60%

és te ennek tudsz örlüni????????????????????????????????????????????????????azt a k*rva :) ez már tényleg orvosi eset:) sztem menj fel egy 10 emeletesre és minél előbb ugorj egy fejest mert nagyon szánalmas vagy!!! az ilyen férgek miatt lesz ilyen mocskos ez a társadalom mint amilyen te vagy:)

őszintén gratulálok a szüleidnek is biztos nagyon jó nevelést kaptál!

2010. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!