Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 15. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. :)
2014. nov. 30. 13:07
 62/68 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy magyarországi magyarok.

Szerintem legalább háromszor (ha nem többször) említést tettem, hogy (sajnos) vajdasági vagyok...

2014. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Jól van. Akkor sajnos egyes vajdasági magyarok is ilyenek...

De csak 1x írtad, hogy vajdasági vagy... :)

2014. nov. 30. 14:10
 64/68 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért a felfogásodon is van mit csiszolni. Ha valakinek nem tetszel, rögtön megsértődsz?

Olyan, mintha a te véleményedet akarnád látni, csak más kommentjében. Aki azt írja le, annak megköszönöd, és "megajándékozod" egy smiley-val, de aki esetleg mást ír, mint amit látni akarsz, azt rögtön elkönyveled bunkónak...hát...

Most elmondom:

Ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik. De szállj le a földre, kérdező, az arcformád egy tökre emlékeztet, igen ott a toka is, sunyi kis szűk szemeid vannak, és ezt mind megkoronázod olyasvalamikkel, amik nem állnak jól neked. Lehet, hogy gonoszul hangzik, de ez a helyzet. A tényeken nem lehet változtatni, de biztos van, akinek tetszel, hiszen ízlések, és pofonok.

2014. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

De nem egyszer írtam pl. az elején azt, hogy mindenkinek köszönöm.. Pl. azt is írtam, hogy köszönöm a tanácsokat.. És nem csak annak aki nyakra főre dícsér.. :)

Nem vagyok elszállva a földtől lehet hogy úgy tűnik, de tényleg nem.. Nem is gondoltam azt, hogy milyen "gyönyörű" vagyok, mert tudom, hogy messze nem vagyok az... És nem sértődtem, meg mert kb. én is ezt gondoltam a külsőmről..

Őszintén csak azon sértődtem meg, hogy valaki lenézett azért, mert nem tudtam mi az az MSZP és azt állítja, hogy 15 évesen gáz ezt nem tudni. Mert szerintem ez nem gáz, senki sem tudhat mindent és az ember élete során mindenki tanul valami újat amit addig nem tudott!


De, azért megköszönném külön a te véleményed is, hogy nehogy megsértődj.. De az elején már írtam azt, hogy köszönöm mindenkinek és az nem azt jelenti, hogy csak azoknak köszönöm, akik előttem szóltak, hanem azoknak is akik utánam..

2014. nov. 30. 15:35
 66/68 A kérdező kommentje:

Téged is "megajándékozlak" smiley-val: :) :) :)

Örülsz? :D

Tisztában vagyok avval, hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be.. :) :)

2014. nov. 30. 15:40
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy kötözködjek, utánaszámolok akkor:

"Lejáratsz itt minket." "még itthon is olcsónak számít" "neked hadd írjak már vajdaságiul" "még nálunk is"

4x tettem említést, miszerint vajdasági vagyok.


Egyébként meg minek az általánosítás? Most azért, mert rossz véleménnyel vagyok rólad, szerinted ilyen az összes többi vajdasági magyar? :D És az sem valószínű, hogy az összes magyarországi magyar lenéz minket.

2014. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:

A magyarországiak sem jobbak tőlünk..

Tőlem kötekedhetsz.. Ki mondta azt, hogy nem írhatsz nekem vajdaságiul???

Nem mindenki olyan, hanem a legtöbbje..

Nem, az csak a MSZP-s témára vonatkozott, de most már inkább zárjuk le ezt a témát, mert úgy látom sosem fogunk közös nevezőre jutni...

Ha pedig úgy gondolod, hogy igen is lejáratom magunkat, akkor inkább írj nekem privátban és "kötekedhetünk" tovább.. XD

:) :) :)

2014. nov. 30. 16:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!