Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 15. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Ok. Pedig nem mindenhol látszik a tökéletes helyesírásod...
2014. nov. 17. 22:38
 52/68 anonim ***** válasza:
48-as vagyok. Akkor azokat a körmöket hanyagold :)
2014. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
10/7,8
2014. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
Danke. :)
2014. nov. 26. 01:25
 55/68 anonim ***** válasza:

Úristen, most muszáj volt leírni, hogy vajdasági vagy? Lejáratsz itt minket. (utólag feltűnt amúgy a fürdőben lévő cirill betűs szórólap is, de mindegy, akkor is)


Btw 1000 din sajnos csak 2500 ft :( Jó is volt, amíg 3000 ft-nek felelt meg.


Egy 600 dináros műköröm meg még itthon is olcsónak számít, senki sem nézett pénzeszsáknak, amiért leírtad, hogy 1800 ft-os (kevesebb egyébként) körmeid vannak. (ezt csak azért mondom, mert nem értem, miért említetted meg, hogy nincs iPhone-od és társai)


Az az undorító kis csatocska a hajadban amúgy egy volt osztálytársamra emlékeztet, fujj. Ez a hajviselet és fülbevaló tényleg nem a legelőnyösebb a számodra. Az meg már külön vicc, hogy a pólód milyen gyűrött. Még akkor is, ha csak tornára (igen, tesi, tudom - de neked hadd írjak már vajdaságiul) használod.


A fejformád furcsa (nem mellesleg tokás is vagy), a szemöldököd igénytelen (nincs semmi formája). Így azt mondanám, hogy 10-ből 3, esetleg 4. De valamennyire ki lehetne azért kupálni téged, de amint látom, erre nincs igényed.

2014. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként szerintem ha már szavazni van jogunk, akkor illene tisztában lenni a pártokkal. Igenis gáz nem tudni 15 évesen, hogy mi az az MSZP; még nálunk is.


17 éves vagyok különben, de nem tudom, miért szeretted volna, ha a korunkat is mellékeljük.

2014. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Merek rá fogadni, hogy pl. azt te sem tudtad 15 évesen, hogy pl. mi az a VMSZ.

De sajnos nincs kedvem veled vitázni....

A siskám csak torna miatt lett felfogva.

Szerintem az a gáz, hogy a magyarországi magyarok (tisztelet a kivételnek) ennyire elvannak szállva maguktól, hogy úgy gondolják, nekik mindent lehet (pl. lenézni a vajdasági magyarokat vagy egyéb nemzeti kisebbségeket)..

A szemöldököm biztos nem fogom kiszedni olyan hajszál vékonyra, mert az olyan k*rvás...

Lesz*rom, hogy neked tetszek-e vagy nem, senki sem tökéletes...

Bevallom azt én is szégyenlem, hogy ilyen tokás vagyok..

A korotok meg csak azért tartom fontosnak, hogy odaírjátok, hogy tudjam, hogy milyen idősek vagytok...

Egyébként a tornaruhámmal ne foglalkozz, mert nem rád tartozik...

2014. nov. 29. 13:48
 58/68 anonim ***** válasza:

2 éve voltam 15 éves, szerintem azért csak emlékszem arra, hogy mit tudtam akkor, és mit nem. :)


Amúgy nem értem, melyik válaszoló írta, hogy lenéz téged? Bár nem olvastam el tüzetesen a válaszokat, de azért egy ilyen feltűnt volna.

A szemöldököd nem azért formátlan, mert nem vékony. Az enyém sem az, nem is divat. Csak hosszabb kellene, hogy legyen és ívesebb. Egy jó kozmetikus és szemöldökpor szerintem megoldaná a problémát.

Tudom, hogy senki sem tökéletes, én sem, messze nem. De a hibáink ellen lehet tenni! :)

2014. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

Pl. te voltál az egyik.. Kivéve az utolsó kommented...

Anyukám nem akar elvinni kozmetikushoz, szóval nem rajtam múlik...

2014. nov. 29. 20:08
 60/68 anonim válasza:
Szerintem szep a szemoldokod, a pontozast hulyesegnek tartom de amugy szimpi vagy :D
2014. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!