Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Fiúk! 10/? 15/L (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 15. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Alapból átlag csaj vagy, de sikeresen lerontod magad. Én is voltam pánkrokker, sőt zenében mai napig azt hallgatok. Nincs baj az acélbetétessel meg a fekete cuccokkal ha 12-18 éves az ember. De könyörgöm mi az a műköröm? Ezerszer jobb lenne ha vennél egy fekete körömlakkot és azzal pingálnád ki az eredeti körmeidet. De ez a hegyes karom forma nagyon vidékies. Én mindig arra gondolok, hogy hogy törölnek ezzel segget a nők? A fülbevalód is bazári meg valahogy nem is passzol a többi cuccodhoz. A hajad meg csak lóg, fénytelen, formátlan, nem áll jól a fejformádhoz. Ha jól tippelek akkor a 2. képen valami bandás zsák-fazonú póló van rajtad. Bocsánatos bűn ennyi idősen, de senkinek nem áll jól. Nem azt mondom, hogy add fel a rocker öltözködést(pár év múlva úgyis meglesz ez magától), de lehet a rockerséget ízléses(ebb)en is csinálni. Ez olyan gagyi hatású. 4/10

19F

2014. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:

Az első, tesiórás kép az 9/10-es.

Az újabb kép, az 6/10-es.

Amúgy 35/F Nekem sem jön be a fülbevaló és a műköröm, természetellenes. A kisebb fülbevaló még jól is állhatna.

2014. nov. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Sokat segítettetek! :)
2014. nov. 17. 10:21
 34/68 A kérdező kommentje:

Az igazi rockerek míg élnek rockerek maradnak! ;)

Ezzel nem lehet csak úgy felhagyni, egyik napról a másikra...

2014. nov. 17. 11:11
 35/68 anonim ***** válasza:
37%
Jo nagy fogad van..az orális szexnél majd nem árt figyelni..!:P meg az a piros haj..tan mszp-s vagy?Meg az a fulkarika:D nagy a fejed busuljon a lo..de a segged nem latom ha paskolhato tolnalak..bar az oralis szex kivetelevel mindent kiprobalnek veled 10/7
2014. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

Mi az a mszp???

Nem is piros a hajam, de jól van...

A többihez nincs hozzászólásom...

Nem vagyok prosti... Már megbocsáss.

2014. nov. 17. 11:54
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te egy igazi patkány vagy.

Szerintem aranyos a kis csaj. Az hogy milyen zenét szeret meg csak rá tartozik. 10/7

2014. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
49%
Amiért ilyen határozottan kiállsz az elveid mellett+ a kifogástalan külső miatt 10/10
2014. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

Srácok! Először is azért, nem tudtam, hogy mi az a MSZP (köszönöm a felvilágosítást!), mert nem vagyok magyarországi!!! Másodszor, azért elég műveltnek tartom magam! Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de mindig is kitünő tanuló voltam, jártam versenyekre stb. és jelenleg középsulis létemre is tele vagyok 5-ösökkel és imádok tanulni!

Kitartó vagyok és magabiztos! Semmit sem adok fel könnyen! Köszönöm az elismeréseket és ugyanúgy a negatív kritikákat is! :)

Akinek pedig az a célja, hogy engem b*szogasson (már bocsánat a kifejezést) az már most feladhassa, mert ilyen hitvány semmirekellőkön nem fogom magam felhúzni!

2014. nov. 17. 15:22
 40/68 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Nem hagyom magam! :)
2014. nov. 17. 15:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!