Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk melyik alak jön be jobban?

Fiúk melyik alak jön be jobban?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a szebb?

nőies, telt, pl 165 cm /65 kg

[link]

[link]

[link]

[link]

vékony, karcsú, egy kettő kevésbé nőies, pl 170 cm / 55 kg

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 6. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Már ne haragudj, de a második mióta nem nőies? A soványság akkor férfias? Mióta? Kicsit sem látszik, milyen választ vársz... biztos dömper vagy
2014. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de a másodikhoz meg pozitívként odaírtam hogy karcsú, csak hogy legyen mibe belekötnöd-.-" meg nem az egészre írtam hogy kevésbé nőies hanem egy kettőre a másodiknál... fúúú
2014. nov. 6. 16:36
 3/18 anonim válasza:
48%
A nőies alak továbbra is a vékony, karcsú.
2014. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A második, természetesen.
2014. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Pontosabban a kérdésed:

Melyik tetszik, az elhízott igénytelen, vagy a formás nőies? Egyértelmű a válasz.

Nem attól nőies egy nő, hogy hájas a combja, meg úszógumija van. Az csak simán lusta és elhanyagolja magát.

2014. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Mind a kettő alak tetszik
2014. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
8%
Nekem is a második jön be, mint a többségnek.Csak azt nem értem, hogy abból, hogy valaki erősebb testalkatú(vagy hájas) miért következik az, hogy az illető igénytelen vagy lusta.Lehet, hogy ilyen testalkatot örökölt, vagy nem működnek rajta a fogyókúrás módszerek, esetleg nincs ideje sportolni.Miért kell ráragasztani a lusta,ignyrelen jelzőt?(17:04-esnek szól)
2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Már meg ne haragudj, de mennyire vagy tisztában az arányokkal? 165cm/65kg nálad telt??? Van fogalmad róla, hogy néz ki ez az arány a lányon? És hogy a linkelt képek mennyiben térnek el?

Szóval akkor a 165cm/20deka talán belecsusszan az "éppen karcsú" kategóriába...

2014. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
17:04-es. Még senki sem mondta neked, hogy először gondolkozz mielőtt beszélsz?? Most itt értelemszerűen mielőtt írsz. Te és a hozzád hasonlókhoz egyetlenegy kérésem van: Ne legyetek már annyira előítéletesek!!! Lehet, hogy neki így jó, nem nádszálvékonyan. Gondolkozz el rajta egy kicsit. Köszi!
2014. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
MÁSODIK
2014. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!