Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most szégyellnem kéne a lábaim?

Most szégyellnem kéne a lábaim?

Figyelt kérdés
Világ életembe nagyon vékony voltam,genetika sajnos! Soha semmitől nem tudtam hízni,annyi mindent próbáltam már. És próbáltam bő gatyákba járni hogy ne lássák,de rájöttem hogy tök mindegy milyen gatyákat veszek,nem leszek tőle kövérebb. Ezzel az egésszel csak az a baj hogy mások bunkó beszólásai nagyon bántanak! És nem tudok velük mit csinálni,már félek elmenni mások mellett az utcán mert azt várom hogy mikor szólnak be újra valami "szépet"! Annyira szemér emberek vannak,hogy az nem igaz!Annyira nem is lennék vészes felül,mert semmi csontom nem látszik ki. Csak a lábaim és kezeim borzasztó hosszúak,és vékonyak! Mások persze azt hiszik egy évbe egyszer eszek...persze imádok enni. Szerintetek én felvehetek ilyen szűk gatyákat?? Csak mert mostanába már csak azt lehet kapni....vagy inkább hagyjam a francba,nem nekem valók?? Am 168 cm és 48 kg vagyok sajnos! Valaki hasonló cipőben?? És akinek sikerült valahogy hízni,segítene?? Köszönöm előre is!
2012. okt. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan felveheted a szűk gatyákat, csak ne magassarkúval, mert az tényleg előnytelen lenne.


Na és az sem mindegy, hogy milyen felsőt hordasz hozzá. Lehetőleg az már ne legyen annyira testhezálló.

2012. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha kellő mennyiségű táplálék ellenére se hízol, akkor nem ártana kivizsgáltatnod magad, mert pajzsmirigyprobléma is állhat a háttérben.

Egészséges ember tud hízni, csak megfelelő kalóriatöbblet kell hozzá és az, hogy ezt a többletet ne mozogja le.


Ha esetleg mégis csak te hinnéd, hogy eleget eszel, akkor étvágyjavítók segíthetnek (pl. Béres csepp).


Voltam ilyen vékony, mint te és akkor is divat volt a szűk nadrág. Nem éreztem jól benne magam, mert a szokásosnál is jobban bámultak és még többen megszóltak miatta.


A skinny fazon helyett inkább a straight (egyenesszárú) fazont javaslom.

A bő gatyóban elvész a lábad, s ez még feltűnőbb.

2012. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem csak irigykednek, mert ugyan kinek mi köze hozzá, hogy nézel ki? A vékony láb meg szép. Én 7 kg-mal vagyok több a 168 cm-hez, de szívesen cserélnék veled vékony lábat :) Sőt, még ki is hangsúlyoznám!


Persze ha pasi vagy, akkor meg nem tök mindegy, milyen lábad van :) ?

2012. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A vékony láb meg szép."

Hiába tetszik neked, ha őt meg zavarja.

Sokan pl utálják a saját körte alkatukat, én meg irigylem tőlük... De hiába, attól még ők nem fogják szeretni.

Ahogy én sem az egyenes csípőmet, pedig sokan azt "irigylik":-S

2012. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned, nem tudom miért gondolod ezt, semmi gond nincs a vékony hosszú lábakkal...
2012. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!