Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szégyellnem kéne édesapám...

Most szégyellnem kéne édesapámat, tagadjam is le?

Figyelt kérdés

1,5 éve súlyos autóbalesetet szenvedett, és hát azóta nem önnmaga. Úgy viselkedik mint egy kisgyerek. Mindenre, és mindenkire kíváncsi, mindenbe beleszól, és még sok más.

De azelőtt egy nagyon jó apa volt, aki mindent megtett a családjáért.

Most csak azért, mert sokszor nevetséges a viselkedése szégyenkeznem kéne miatta? Ráadásul úgy hogy minderről ő nem is tehet?


2012. febr. 2. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
dehogy kéne.de hány éves vagy hogy ezt megkérdezed?
2012. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem,ne tedd ! Sőt,szeresd jobban,mint azelőtt és segíts neki,ami erődből telik !
2012. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
22 éves. Csak néha úgy elszomorít, hogy az emberek milyen rosszak tudnak lenni.
2012. febr. 2. 11:38
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
hát ha valaki emiatt leszólja akkor az tényleg elszomorító, dehát vannak hülye emberek
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Tehát értelmileg is sérült lett a balesetben? Szerintem ebben nincs semmi szégyellnivaló, erről senki sem tehet. Maximum olyannak, aki nem tudja, miért ilyen, halkan elmagyarázod a helyzetet, hidd el, nem fog lenézni vagy kiröhögni titeket, már ha értelmes ember.
2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, mert a fejét kétszer is érte nagy sérülés.
2012. febr. 2. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Inkabb magadat szegyeld, hogy ezt egyaltalan megkerdezted!
2012. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen esemény természetes, hogy megváltozatta őt. Lehet azért lett ilyen, mert úgy érzi, minden napot úgy kéne élni, mintha az utolsó lenne.

Az én nagypapámnál pont a fordítottja történt. Ajakrákja volt, és sajnos a műtét után már nem olyan az arca, mint régen. Azóta elég furcsa lett a viselkedése, néha már elviselhetetlen. Tudálékossággal próbálja kompenzálni, hogy már nem olyan, mint rég.

Szóval szerintem ne szégyenkezz az apukád miatt! Lehet, hogy egy idő után megint olyan lesz, mint rég. De addig is, próbáld meg megszeretni ezt az új énjét is. :)

2012. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
az én anyukámnak is autóbalesete volt két és fél éve. Igaz, az ő hibája volt, de akkor sem szégyellem. Sajnálom szegényt, mert nagyon rossz neki, de nem érzem cikinek. Pedig azóta a mozgás koordinációja sajnos nem az igazi. Ha valaki nem ismeri, azt hinné, hogy be van rúgva, mert úgy megy. Pedig nem. Ezt nem kell szégyellni, inkább segíteni minél többet neki.
2012. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én így is szeretem, és elfogadom, csak annyira rosszul tud esni egy-egy ember viselkedése, magatartása.
2012. febr. 2. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!