Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok! Ti hogy látjátok...

Magas lányok! Ti hogy látjátok, előny a magasságotok vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Én 179 cm magas lány vagyok és elég vegyes érzelmeim vannak a magasságommal kapcsolatban. Valójában mindig is nagyon szerettem volna 10 centivel alacsonyabb lenni mert mindig kilógtam minden honnan és sok bántó megjegyzést is kaptam emiatt, ezért az önbizalmam nagyon alacsony lett. Aztán később sokan mondták hogy ne bánkódjak emiatt, inkább örüljek neki mert a magas lányok a legszebbek, legmutatósabbak. Igen ám, de ha megkérdezed a pasikat (itt is volt már ilyen kérdés,vagy akár máshol) 10-ből 7 azt mondja hogy az alacsonyabb lányokat szereti mert sokkal törékenyebbek, nőiesebbek. Most akkor hogy is van ez? Én is észrevettem ezt egyébként, hogy ugyan sokan megnéznek de inkább csodálkozólag és nem jönnek oda hozzám ismerkedni, nem úgy néznek rám mint egy "jó nőre", hanem mint látványosságra. Összességében én még mindig inkább hátránynak érzem a magasságomat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
81%

lassan 16 éves vagyok, 181 centi. utálom. tényleg. és nem csak azért, mert egész nap mások feje tetejét kell néznem, vagy mert a busz elejéből ellátok a hátuljába.. egyszerűen kényelmetlen. főleg, amikor sok alacsony, tipikus hülye p*csa közé kerülök. nem érzem magam nőnek mellettük. sőt. kifejezetten férfiasnak érzem magam. a pasi találásról nem is beszélve.. nem az az első, hogy megismerem. nem. hogy milyen magas. el nem tudnám képzelni magam alacsony pasival. úgy gondolom, hogy ha ő magasabb, akkor én sem fogom olyan rosszul érezni. :)

de viszont sokszor élveztem előnyét ennek a 180 centinek.. mondjuk koncerten. amikor az alacsony barátnődnek még előrébb kéne mennie, mert nem lát semmit, te pedig tökéletesen kilátsz a tömegből. magasugrásnál. kosarazásnál. ó, és a hosszú lábakról ne is beszéljünk. olyan sokszor mondták már, hogy milyen szép, ha valakinek hosszú a lába, hogy már büszke vagyok rá.

szóval kedves lánykák, akik ugyanilyen gnómnak érzik magukat, mint én, és mint sokan mások, ne mindig azt nézzétek, hogy miért rossz. nézzétek a jó oldalát, és legyetek rá büszkék. :)

2013. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
61%
13 vagyok, lány. És 177 cm és sztem nem hátrány :) Azért bevallom néha zavar hogy a velem egyidős fiúk 80% alacsonyabb nálam, de amúgy nem. nagyon hosszú lábaim vannak és azt mondják hogy modell alakat vagyok. :) sztem ezért is jó magas lánynak lenni, mert simán lehetsz modell a magasságoddal vagy akár kosárlabdázó. röviden sztem jó ha magas vagy :) és ha valaki piszkál az csak azért van mert irigy :*
2015. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!