Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok! Ti hogy látjátok...

Magas lányok! Ti hogy látjátok, előny a magasságotok vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Én 179 cm magas lány vagyok és elég vegyes érzelmeim vannak a magasságommal kapcsolatban. Valójában mindig is nagyon szerettem volna 10 centivel alacsonyabb lenni mert mindig kilógtam minden honnan és sok bántó megjegyzést is kaptam emiatt, ezért az önbizalmam nagyon alacsony lett. Aztán később sokan mondták hogy ne bánkódjak emiatt, inkább örüljek neki mert a magas lányok a legszebbek, legmutatósabbak. Igen ám, de ha megkérdezed a pasikat (itt is volt már ilyen kérdés,vagy akár máshol) 10-ből 7 azt mondja hogy az alacsonyabb lányokat szereti mert sokkal törékenyebbek, nőiesebbek. Most akkor hogy is van ez? Én is észrevettem ezt egyébként, hogy ugyan sokan megnéznek de inkább csodálkozólag és nem jönnek oda hozzám ismerkedni, nem úgy néznek rám mint egy "jó nőre", hanem mint látványosságra. Összességében én még mindig inkább hátránynak érzem a magasságomat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
92%
Én 190 cm vagyok kereken s elfogadtam magam, mindenhol megnéznek, nem félek a tekintetektől. Légy rá büszke. nem vagy átlag, mutatósabb vagy és nem hétköznapi. :) nem lennék alacsony sosem :-)
2009. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Hú, tényleg jó magas vagy!:) Téged nem bántottak megjegyzésekkel, nem néztek rád furcsán? Nem érezted hogy kilógsz minden honnan?
2009. aug. 4. 22:33
 13/42 anonim ***** válasza:
81%
Jó, hogy van aki eltudja így fogadni magát :) Én utálom!!! Pedig 22 éves vagyok és már 15 évesen ekkora voltam, de ezt nem tudom megszokni és elfogadni sem. :( Magassarkút nem hordok, mert alapból kapok mindig valami undorító beszólást, nem még, ha plussz centikkel megdobom magam :)
2009. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
7%

én 165 vagyok és nagyon örülök neki mert jól állnak a magassarkúk és szeretem is őket mert teccenek .aki 175 fölött van annek szerintem azért nehezebb párt találni mert szinte senkinek nem jön be az amikor a fiú egy fejjel alacsonyab...


nekem nincs olyan szép hosszú lábam mint egy magas lánynak pedig szeretném ha olyan lenne de már nem fogok tovább nőni sajnos ,mivel a családomban mindenki ekkora.

16/l

2009. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
100%
Általánosban csúfoltak a magasságom miatt,akkor bántott néha, de szerencsére addig sem és azóta sem. A buszon megnéznek elég rendesen, én mégjobban kihúzom magam s azzal bátorítom magam, hogy ritka faj a magas lány faj. Te se légy elkeseredve. Vannak magas srácok is, az én párom 193 cm :) s ránézek kicsit. 19/L s a 190 cm-es voltam :-)
2009. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
28%
Talán érdekel egy fiú véleménye is. Szerintem nem gond a magasság, ha az arc szép. Sokkal jobb, mint ha valaki 160 cm.. viszont, ha nálad alacsonyabbakkal mutatkozol, akkor az kicsit visszataszító, hiába szeretem jobban a magasabb nőket, én így vettem észre.
2009. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mit jelent az hogy ha a nálam alacsonyabbakkal mutatkozom az visszataszító? Ezt a barátaimra, ismerőseimre értetted? Nem a magasság alapján válogatom meg a barátaimat, nem vagyok annyira felszínes.
2009. aug. 6. 17:44
 18/42 anonim ***** válasza:
96%

Én 183 cm vagyok.

SZörnyű.Komyolan mondom,ha megváltoztathatnék valamit magamon,biztos,hogy ez lenne.

Legalább 10 centi,vagy még több.

Egyszerűen annyira elkeserít ez az egész.AMint belépek egy közösségbe,rögtön megkapom,hogy:"Hú de magas vagy!""Hány centi vagy?"

Úgy örülnék,ha csak az esetek 10%-ában legalább nem ez lenne az első reakció.Még egy "De rosszul áll ez a felső"is jobban esne néha.

Elegem van abból,hogy akárhova megyek mindnekinek előítélete van,és sokan csak bántanak és kinevetnek.

Pedig azt mondják gyönyörű vagyok.Modellkedem is.Mégis...

Néha már az utcára nincs kedvem kimenni.Pedig engem is nap,mint nap megnéznek.

Felháborítónak tartom azokat a cikkeket is,amiket olvasok,riportokat,amiket a TV-ben látok,miszerint egy nő nem is lehet nőies,ha nem hord magassarkút.Akkor megkérdezném az ilyeneket,hogy pl.én a 183 centimhez mégis hogyan vegyek még fel magassarkút?

Elég az,hogy megszólnak,nem kell,hogy még belém is rúgjanak.

Nagyon kellemes méág za is,hogy a kedves 150 centis hölygek első reakciója az,hogy úristen,hogy találsz így pasit.

Hát velem egy magasat sehogy.Mert ugyebár lenne rengeteg lehetőségem 173-4 centis fiúkkal,de az meg ugye megint csak egy szörnyen megítélendő,megszólandó dolog.Mert ugye nagyon egyszerű megtalálni az igazit..AKi ráadásul még legyen 2m is.

Jó lenne,ha minden ember a saját háza táján sepregetne,és nem azzal foglalkozna,hogy másokat bántson olyan dolog miatt,amiről nem is tehet.


Nem,én ne békéltem meg vele,és soha nem is fogok.És elég rossz érzés minden reggel egy olyan testben ébredni,amiben soha nem fogom magam jól érezni.

2009. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon hasonló cipőben jársz mint én, nekem is ez lenne az első amit megváltoztatnék magamon és tulajdonképpen az egyetlen dolog is. Én is gyakran érzem úgy hogy inkább ki sem mennék az utcára mert tudom hogy megint bámulnának és kényelmetlenül érezném magam. Mindig fogyatékosságnak, kóros dolognak éltem meg a magasságot, mint egy betegséget amivel együtt kell élni ha tetszik ha nem. Nem lehet rajta sehogyan sem változtatni, elrejteni sem tudod. Ha alacsony vagy felvehetsz magassarkút, de ha magas akkor nem tudod "összenyomni" magad. Azt hiszem ez is közrejátszott abban hogy soha semmilyen közösségbe nem tudtam beilleszkedni, nem tudtam barátkozni másokkal, olyan mintha más szemmel néznének rám, mintha valami ufó lennék.
2009. okt. 16. 16:54
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Bár én nem vagyok magas(168 cm),de nekem is vannak olyan dolgok a testemen,amivel nehezen tudok megbarátkozni(pl. szerintem kicsi a mellem és nagy a fenekem).Viszont szerintem senki sem tökéletes,meg amúgy is,a szépség relatív,vannak olyan pasik,akiknek a 150 centis lányok jönnek be,másoknak pedig a 180 centisek.Ez ugyanaz,mint pl. van akinek a szőke haj tetszik,van akinek a barna.Vagy van aki a rock zenét szereti,van aki a discot.Szóval,mint már sokan írták,ízlések és pofonok:)

Amúgy meg manapság az öltözködéssel sokat lehet ,,csalni"(ha mindenképp alacsonyabbnak szeretnél látszani),és talán nem olyan egyszerű trükökkel,mint a magassarkú,de igenis csökkenteni is lehet a centiket optikailag...Egy jól megválasztott ruha nagyon sokat számít!Nézz utána,hogy mi az,ami ebből a szempontból előnyös lenne:)Am eegy tipp: ha nem találsz semmit,van egy csomó női magazin,ahová ha írsz,szakértők adnak tanácsokat.

remélem segítettem egy kicsit:)

2009. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!