Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsaony lányok! Nektek...

Alacsaony lányok! Nektek előny vagy hátrány a magasságotok? A fiúk hogy viszonyulnak hozzátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

én előnynek tekintem. a fiúknak tetszik, hogy picike vagyok, olyan kis aranyosnak tartanak. de hátrány, hogy mindenhol sokkal fiatalabbnak néznek, mint amennyi vagyok. összességében szeretek alacsony lenni, legalább nem vagyok magasabb mint a fiúm:)

egy 156 centis lány:)

2009. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is nagyon alacsony vagyok, 154 centi, de szeretek ilyen pici lenni. Mindig én vagyok a legkisebb, meg a legaranyosabb és mindenki segíteni akar nekem, ami általában jól jön;)

A fiúk is szeretik hogy pici vagyok, védelmezni akarnak, vigyáznak rám, és úgy kezelnek mint egy törékeny porcelánbabát. Az az érem másik oldala, hogy nyújtózkodnom kell, amikor csókolózunk, neki meg lehajolnia, és elég viccesen festhetünkXD

2009. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
88%
előny én 163cm vagyok és örülök neki mert olyan béna mikor egy csaj magasabb mint egy pasi igy legalább nem kizáróók nálam egy pasi sem
2009. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem előny és hátrány is. Úgy vagyok vele hogy lehet nagyon csinos alakja az alacsony lánynak sokkal jobban előjön akkor ha a lány magas. Viszont pasik körében előny mert ők is szeretnek magasabbak lenni a csajtól, meg a csajok is szeretik a magasabbb pasikat. Nekem van ismerősöm aki azt mondja hogy kifejezetten szereti a pici alacsony csajokat (a srác 183 cm neki a 170 cmis csaj is alacsonyabb...így számoljatok :D)
2009. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

én is előnynek tartom, mert mindenki aranyosnak tart (picike és aranyos)

nem mellesleg a joból keveset adnak!!!! :P :)

én 153cm vagyok, és én is nyújtózkodom a barátomhoz csókolózás közben :S de nembaj, mert már megszoktam :)

és igenis SZERETEK ALACSONY LENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

2009. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

én nem nagyon szeretek alacsony lenni (160cm)

de van egy jó oldala: sose leszek magasabb a pasiknál, még magassarkúban sem :D

2009. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Előny!!! 10ből 9 fiú biztos, hogy magasabb nálam az az egy meg egy szinten van velem. Nem baj, ha van rajtam egy kis felesleg vagy izom, mert pici vagyok és nem nézek ki "nagy darabnak" ezáltal és a barátom hiába vékony, valahogy akkor is illünk egymáshoz, mert én kicsi vagyok:D
2009. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is szeretek alacsony lenni. A 156 cm-es magasságomnak van előnye és hátránya. Az előnyöket már felsorolták előttem. Hátrány pl az, hogy nem látok, ha valaki magasabb ül pl a moziban előttem stb :D. De jobb így, mint égimeszelőként!
2009. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

én még fejlődésben vagyok,de a 160cm-mel én voltam a legkisebb az osztályban...

Ha választanom kéne akkor is alacsonyabb lennék,mint magasabb,mert ha valaki magas és még ahoz felvesz jó magassarkú cipőt az már nagyon fura.Viszont ha alacsony vagyok akár 8-9cm-s magassarkút is nyugodtan felvehetnék nem lenne fura.Ráadásul egy magas nő magassarkúban általában magasabb a fiúnál ami szerintem előnytelen.

14/L

2009. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretek alacsony lenni, főleg, hogy a barátaim (fiúk) se sokkal magasabbak nálam. Én 162 vagyok, ők 175 körül. Ha magas sarkút veszek fel rendesen szorongok, hogy magasabb vagyok. Szeretek pici lenni, sőt a párom is szereti, hogy pici vagyok.

23 lány

2009. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!