Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok! Ti hogy látjátok...

Magas lányok! Ti hogy látjátok, előny a magasságotok vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Én 179 cm magas lány vagyok és elég vegyes érzelmeim vannak a magasságommal kapcsolatban. Valójában mindig is nagyon szerettem volna 10 centivel alacsonyabb lenni mert mindig kilógtam minden honnan és sok bántó megjegyzést is kaptam emiatt, ezért az önbizalmam nagyon alacsony lett. Aztán később sokan mondták hogy ne bánkódjak emiatt, inkább örüljek neki mert a magas lányok a legszebbek, legmutatósabbak. Igen ám, de ha megkérdezed a pasikat (itt is volt már ilyen kérdés,vagy akár máshol) 10-ből 7 azt mondja hogy az alacsonyabb lányokat szereti mert sokkal törékenyebbek, nőiesebbek. Most akkor hogy is van ez? Én is észrevettem ezt egyébként, hogy ugyan sokan megnéznek de inkább csodálkozólag és nem jönnek oda hozzám ismerkedni, nem úgy néznek rám mint egy "jó nőre", hanem mint látványosságra. Összességében én még mindig inkább hátránynak érzem a magasságomat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

177 cm magas vagyok, szerintem ez még nem olyan túl magas, hanem pont jó. Imádom, hogy ekkora vagyok, és én csak az előnyét élvezem. Szinte minden ismerősöm irigyel, hogy milyen jó, hogy ilyen szép magas vagyok. És én úgy vettem észre, hogy a pici lányokkal szemben is előnyt élvezek, engem hamarabb észrevesznek, jobban feltűnök.

Ja és még elég vékony is vagyok, szóval ráadásul mindenki azzal nyaggat, hogy miért nem megyek modellnek, stb...

Ráadásul mivel magas vagyok, jó hosszú lábaim is vannak. És ezt igyekszem ki is hangsúlyozni, ilyenkor nyáron gyakran hordok rövidnacit, szoknyát, na olyankor aztán mindenkinek leesik az álla, de komolyan...:)

Szóval én imádom, hogy viszonylag magas vagyok, az se zavarna, ha még 1-2 cm-rel nagyobb lennék. Imádok ekkora lenni:)

19/L

2009. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%

Én 180 centi vagyok, és van egy barátnőm aki 185:) Ő nagyon utálja. Én szeretek magas lenni, de néha én is érzem azért hátrányát. 2-3 centivel lennék alacsonyabb, de ennyi. A magas lányokat tényleg előbb észreveszik, általában jobban állnak rajtuk a cuccok, stb. Próbáld meg kihasználni ennek az előnyeit, mert változtatni rajta úgysem tudsz. :)

18/L

2009. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

Én mindigis szerettem volna ilyen magas lenni :) Szerintem az ilyen lányok olyan... csodálatra méltóak, vagy magabiztosságot árasztóak vagy nem is tudom:) Nem olyan kis átlagosak, nem tucatok... És még ha nem is törékenyek, az nem baj, ha én férfi lennék, nem a törékenységet keresném a nőben, mert ez Nő magabiztos, és erős szerintem :) Magasnak lenni szerintem tekintélyt parancsoló, elegáns, és nőies!! :)

Amúgy én 158 vagyok..

2009. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Én csak szeretnék magasabb lenni,mert nem vagyok elégedett a 167 cm-mel :-)

Valóban hamar feltűnnek a magas emberek,hisz kiemelkednek a tömegből,oda vonzzák a tekintetet :-)


A ruhák is jobban állnak egy magasabb lányon,pláne feltud venni egy maxiruhát.Ezt én pl. nem tehetem meg,pedig nagyon tetszenek :-)


Azt meg egyéne válogatja,hogy a férfiak a magas vagy alacsony nőket szeretik-e.

Egy magasabb nő is lehet nőies,törékeny,bújós. Szerintem nincs erre általános szabály :-)


Van egy osztálytársam..elég alacsony és bizony érezhető az a bizonyos kisebbségi komplexus nála :-)

Olyan kis méregzsák néha :-DD

2009. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
59%
Miért vagyok lepontozva 53%-ra?:S Kösz szépen...
2009. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

173 cm magas vagyok 52 kg, de nem vagyok elégedett magammal. A legtöbb ismerősöm, barátom alacsonyabb mint én és nagyon zavaró. Arról nem is beszélve, hogy a magassarkút egyáltalán nem hordhatok(márcsak a vékonyságom miatt sem) pedig szeretnék..így hát maradnak a balerina cipők.


Viszont törkékenynek törékeny vagyok és ezzel mindenki egyetért.


Azt nem tudom sokszor megérteni, hogy van egy ismerősöm és szóba jött egy másik lány(180 cm magas kb) és nem engedik el sehova(18 éves) erre ő azt mondta, hogy pedig olyan nagy, nem hiszi, hogy bárki is elrabolná, megerőszakolná hiszen nem olyan esztétikus mint egy pici lány. Ekkor baromságot még nem hallottam.:D

2009. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó írt az elég jellemző, sokszor a magas nőket nagy "monstrumoknak" nézik, nem pedig igazi nőnek és ez az ami zavar engem. Az öltözködés részével nagyjából egyet értek, én is vékony vagyok és sok mindent felvehetek. És tényleg sokan megnéznek az utcán, feltűnő jelenség vagyok, de ilyenkor mindig úgy érzem azért bámulnak mert magas vagyok és nem azért mert olyan szép. Irigylem azokat akik szeretik a magasságukat, teljesen elfogadják magukat, nekem ez még nem sikerült 26 év alatt sem.
2009. júl. 29. 13:54
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
A pasik azért választják az alacsonyabb lányokat mert a magasság az kicsit visszariasztja őket vagyis gyávák...De neked nem is kéne gyáva pasi, ugye?? ugyh csak nyugi sok pasi van még aki szereti a magas csajokat!
2009. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Van párom, nem emiatt aggódom.:) Csak ettől függetlenül az önbizalmam még mindig nem billent helyre, nem tudok kibékülni önmagammal.
2009. júl. 29. 20:30
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Én is 179 cm vagyok, mint te. engem kamaszkoromban zavart rettentően a magasságom, olyan esetlen bénaságnak éreztem magam, ráadául hosszú karom-lábam van, nem tudtam velük mit kezeni, anyámék folyton csesztettek, hogy "ne állj már be olyan bénán":) szerencsére ez már megváltozott, megtanultam szépen, kecsesen járni, előnyös testhelyzeteket felvenni. pasitéren soha nem származott belőle hátrányom, mert amúgy csinos, vékony lány vagyok, sokszor hívtak már modellkedni is. mindig magasabb barátaim voltak. van egy alapelvem: a pasi mindig annyival legyen magasabb nálam, hogy még egy magas tűsarkúban se magasodjak fölé. a barátaim nagy része nekem is alacsonyabb, persze főleg a lányok. tinikoromban mindig alacsony és kiskezű kislábú szerettem volna lenni, de mára már elfogadtam magam, büszke vagyok a magasságomra. minket legalább nehéz nem észrevenni, gondolj erre.;) hangsúlyozd ki az előnyös külső tulajdonságaidat és akkor mkiek az fog eszedbe jutni rólad, hogy "igen, xy, az a szép, magas sudár lány:)
2009. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!