Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok! Ti hogy látjátok...

Magas lányok! Ti hogy látjátok, előny a magasságotok vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Én 179 cm magas lány vagyok és elég vegyes érzelmeim vannak a magasságommal kapcsolatban. Valójában mindig is nagyon szerettem volna 10 centivel alacsonyabb lenni mert mindig kilógtam minden honnan és sok bántó megjegyzést is kaptam emiatt, ezért az önbizalmam nagyon alacsony lett. Aztán később sokan mondták hogy ne bánkódjak emiatt, inkább örüljek neki mert a magas lányok a legszebbek, legmutatósabbak. Igen ám, de ha megkérdezed a pasikat (itt is volt már ilyen kérdés,vagy akár máshol) 10-ből 7 azt mondja hogy az alacsonyabb lányokat szereti mert sokkal törékenyebbek, nőiesebbek. Most akkor hogy is van ez? Én is észrevettem ezt egyébként, hogy ugyan sokan megnéznek de inkább csodálkozólag és nem jönnek oda hozzám ismerkedni, nem úgy néznek rám mint egy "jó nőre", hanem mint látványosságra. Összességében én még mindig inkább hátránynak érzem a magasságomat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
100%
Néz csak meg a modelleket. Nagyon-nagyon magasak. És majdnem minden nő modell alkatról álmodik. Hidd el, a magasság nem hátrány...
2011. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
74%
én szeretek magas lenni (176), persze utólag pl a volt barátom is ezzel izél h a mostani milyen jó hogy pici... utána meg dicsér h milyen formás vagyok..., vagy sokan mondják h nem vagyok arányos, pedig az össze ruhát rám tervezik;)imádom a vékony derekam, hosszú lábam, karcsú alakom
2011. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
100%
179 cm vagyok, de a lényeg, hogy egészséges! Szerintem csak ez az ami számít!
2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Alicell válasza:
80%
én 187 magas vagyok, és én szeretek magas lenni, de egy 10 centit szívesen odaadnék vkinek :) igazából egész jól megbarátkoztam a magaságommal, de tényleg néha nagyon fáj, hogy nem hordhatok magassarkút, mivel imádom őket, egyszerűen gyönyörűek! tényleg nagyon idegesítő az is, hogy bárhova bemegyek, megbámulnak, és ,,úristen de magas", vagy ,,te jó ég hány centi vagy?!". és az is, hogy llandóan hajlongani kell. Viszont néha elfog a jóérzés, amikor hallom, hogy sokan irigyelnek érte, és ha mellém áll egy nálam is magasabb ember.. hát ezt a normál magasságúak nem értenék meg miért olyan nagy szám, de nekünk baromi jó érzés! szóval legyünk rá büszkék! ;)
2011. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
100%
Én 176 cm-es fiú vagyok. Mindig a nálam alacsonyabb lányok vonzottak. Aztán egyszer csak... egyszer csak belépet az életembe egy 184 cm-es szépség :) Sajnos úgy fest ő nem az alacsonyabb pasikra bukik, vagy csak a fejem nem tetszik neki vagy akármi. De ez most a téma szempontjából nem is érdekes. A lényeg, hogy kezdem elhinni, hogy a szerelem nem foglalkozik méretekkel és mindenki szép valaki szemében. Mások negatív kritikáira meg nagy ívben szarni kell, mert mindenkinek van valami keresztje, csak általában ezek nem látszanak első ránézésre.
2012. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

én 175 cm vagyok 12 évesen :) Én szeretem is meg utálom is..

szeretni azért szeretem mer hosszúak a lábaim és minden mutat rajt, és mindenki irigykedik, meg a kosárlabda az életem így nem bánkódom ha magas vagyok :) utálni azért utálom mert meg kellett műteni a térdeimet a magasságom miatt mivel túl sokat nőttem kevés idő alatt..

2012. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
79%
Sziasztok magas csajok! Én meg 183 cm vagyok,de néha úgy érzem,hogy még növök,vagy nöttem is..! Néha tényleg kényelmetlen ilyen magasnak lenni. A cipö problémàrol meg pasizàsrol ne is beszéljünk inkàbb! Én is modellkedem,abban a szakmàban elfogadjàk ezt,de a halandó,utcai ember az teljesen màs! Hamarabb szoba elegyednek a pasik egy csúnyàbb de alacsonyabb lànnyal mint magassal..! Nézhetsz akàr milyen jol ki..! Igazsàgtalan ez picit nem? Probàlom néha alacsonyítani magam,de nem jó ötlet..!:-(
2012. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van pontosan, a férfiak a magas nőkhöz nem közelednek úgy, még ha szép akkor sem. Egy szórakozóhelyen is alig van aki nálam "próbálkozik", míg a kevésbé mutatós de alacsonyabb csajokhoz sokkal inkább odamennek. Van párom, szóval nem is akarok ismerkedni csak nem túl jó érzés.
2012. ápr. 22. 21:46
 39/42 anonim válasza:
Szia.. én 172cm vagyok 15 éves... Én eddig nagyon utáltam hogy ekkora vagyok,mert a barátnőim alacsonyabbak, és rengeteg fiúnál is magasabb vagyok. Viszont nagyon imádom a magassarkúkat,és egyáltalán nem gátol meg a magasságom abban hogy magassarkúkat is felvegyek. Én sem fogadtam el eddig,viszont mostmár kezdek hozzászokni hogy ekkora vagyok,és remélhetőleg nem fogok nőni. Én sokszor nyugtatom magam,hogy vannak magas sztárok is,akik gyönyörűek,és rengeteg magas lányt is láttam akik nagyon szépek. pl. Blake Lively(a gossip girl sztárja) 178cm és még magassarkút is hord,gyönyörű szép,nem is érdekli hogy mindenki másnál nagyobb:) Nekem pl. nem tetszenek az alacsony fiúk, a magas fiúk sokkal jobban bejönnek,és ezért nem is aggódom a fiúk miatt. Azt hogy miért szeretik a fiúk jobban ezeket a kissebb combos csajokat,azt nem tudom, nincs velük semmi bajom,hiszen senki sem tehet arról hogy milyen,de ők mindig jobban bejönnek a fiúknak,a vékonyabb és magassab lányok viszont nem annyira, de azért szerintem akadnak még olyan fiúk akik szeretik a magas lányokat:D Szerintem te se aggódj a magasságod miatt,látod hogy mennyien vagyunk magasak, sokunkat nem érdekli más véleménye,sokunkat pedig igen,de szerintem a rossz indulatú kritikákat ne is fogadd el, engem nem igazán kritizálnak azzal hogy magas vagyok,mindenki azt mondja hogy milyen jó nekem,hogy ekkora vagyok,és szerintem kezd el elfogadni magad,úgy ahogy vagy,megváltozni nembirsz kívülről, belűröl viszont igen,és ha elfogadod magad,minden mást is könnyebben elfogadsz, az első dolog az életben hogy el tudd magad fogadni,a többi már csak apróság. :D
2013. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
68%

Igaz, én már nem vagyok magas, de régebben kicsi koromban én is az voltam, szóval átérzem!

Nos valakinek a cuki típusú lányok jönnek be, valakinek a nőiesek. (és ezt lányokra is értem) Kinek mi tetszik.

Egy a lényeg: ha nehéz is, akkor is húzd ki magad és legyél büszke a magasságodra! Nem szép az ha valaki emiatt görnyed, csak egyenesen! Hosszú lábaid vannak, én pl. rövidnadrágban pont a rövid lábaim miatt elég viccesen nézek ki :DD Szóval hordj szoknyát, rövidet, ami jól esik, emeld ki magadon azt ami szép! :)

2013. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!