Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok! Ti hogy látjátok...

Magas lányok! Ti hogy látjátok, előny a magasságotok vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Én 179 cm magas lány vagyok és elég vegyes érzelmeim vannak a magasságommal kapcsolatban. Valójában mindig is nagyon szerettem volna 10 centivel alacsonyabb lenni mert mindig kilógtam minden honnan és sok bántó megjegyzést is kaptam emiatt, ezért az önbizalmam nagyon alacsony lett. Aztán később sokan mondták hogy ne bánkódjak emiatt, inkább örüljek neki mert a magas lányok a legszebbek, legmutatósabbak. Igen ám, de ha megkérdezed a pasikat (itt is volt már ilyen kérdés,vagy akár máshol) 10-ből 7 azt mondja hogy az alacsonyabb lányokat szereti mert sokkal törékenyebbek, nőiesebbek. Most akkor hogy is van ez? Én is észrevettem ezt egyébként, hogy ugyan sokan megnéznek de inkább csodálkozólag és nem jönnek oda hozzám ismerkedni, nem úgy néznek rám mint egy "jó nőre", hanem mint látványosságra. Összességében én még mindig inkább hátránynak érzem a magasságomat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
85%

Hali!

Én nem nszeretek magas lenni...

minden barátnőm alacsnyabb,nem hordhatok magassarkút,és még a kinézett fiúnak is (csak) az avolt a baja velem,hogy hozzá túl magas vagyok...ő a harmadik ilyen fiú...

Igazából helyes fiúk nincsenek ilyen magasak.:(

u.i.:lenne valami tippetek hogy milyen ruhában tűnhetek alacsonyabb?

Vagy akármilyen ehez kapcsolódó tipp.

Eddig nem nagyon kaptam használható tippet.

xxx

2010. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
93%
Szia. Ismerős a problémád. 186 cm magas vagyok, a többi ember meg olyan alacsony... Gyakran úgy érzem magam a világban, mintha elefánt lennék a porcelán boltban. És ez szörnyű érzés 15 éves lányként. Mindig is arra vágytam, hogy kicsi, és törékeny legyek. Vékony vagyok, de a magasságom miatt mégis hatalmas szörnynek érzem magam. :( Ha találnék egy olyan magas lányt mint én, lehet kicsit megtudnék barátkozni magammal. Ha ketten vagyunk már nem olyan vészes ha megbámulnak minket. :)
2010. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Igazad van abban, hogyha többen vagytok magasak akkor nem olyan vészes mert akkor nem lógsz ki, nem a vállad magasságában folyik körülötted a beszélgetés, komfortosabban érzed magad. Nekem általános iskolában volt szerencsém ilyen szempontból mert az egy különösen "magas" osztály volt. 3 lány is volt rajtam kívül hasonló magasságú, sőt egy valaki volt nálam magasabb is. Itt el tudtam vegyülni, ez volt az egyetlen közösség ahova tudtam tartozni és jól tudtam magam érzeni. De aztán jött a gimi ahol az átlag magasság 160 centi körül volt, hát gondolhatod. Ott a 4 év alatt annyi lelki sebet szereztem hogy teljesen beforduló, félénk, gátlásos, szorongó ember lettem. Persze biztos vannak erős, magabiztos magas lányok akiknek semmi hátrányuk nem származik ebből, nem hagyják magukat elbizonytalanítani. Én viszont alapjáraton is kicsit bizonytalan, érzékeny személyiség vagyok, én nem tudok ezzel mit kezdeni. Még mindig nem pedig már 27 éves vagyok.
2010. máj. 8. 17:32
 24/42 anonim válasza:
75%
en is elege magas vagyok regebb nagyon sokan megbantottak csufoltak meg minnden de az egyik nyari szunidoben elutaztam kulfoldre egy kis ideig es tudvan azt hogy ott nem ismer senki fel vettem meg egy magassarkut is ...meglapodtem amikor a joh kepu magas fiuk figyeltek fel ram...buszke voltam. Aztan itthon is kiprobaltam es lass csodat azok a lanyok akik csufoltak ok is magassarku cipot vettek foll ...
2010. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%

14 éves vagyok,174 magas.Tudom,hogy nem vészesen magas,de azért,még nőni fogok...remélem nem sokat.Én büszke vagyok a magaságomra,és amiótta magassarkút hordok(persze nem olyan magasat)elnemtudommondani mennyi dicsérő pillantást,szép bókot kaptam a férfiaktól.És tudom,hogy most ribancnak tartanak egyesek,de így van.Vállald fel és elfogadják a testalkatod.Nehogymár csak az legyen ember aki 165 centi!

179 magas vagy.Pont annyi mint Nicole Kidman-övé volt Tom Cruise

Említsem a 180 magas Gisele Bündchen akivel DiCaprio járt?

Rihanna 173 centi,mégis esküneki 10 centis magassarkúban tipog!

Annyi sztár,modell,szépségkirálynő van olyan magas mint te

és kihozta magából a legtöbbet! És rengeteg férfi van aki bármit megtenne értük.Szóval fel a fejjel! :)

2010. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
80%
17 éves vagyok és én is hozzád hasonlóan 179 centi. Kisebb koromban, általános suliban zavart, hogy egy jó ideig magasabb voltam mindenkinél az osztályban, de ma már inkább büszke vagyok rá és örülök, hogy ilyen magasra nőttem. Ha vékony vagy és csinosan öltözködsz, akkor nem kérdés, hogy miért figyelnek fel rád. Ez szerintem hülyeség, hogy a magasságod miatt bámulnak meg. Ha megvan a kellő önbizalma és magabiztossága az embernek, akkor minden könnyebb.
2010. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
55%
15 éves 170 cm magas lány vagyok és remélem még növök 5-10 cm-t, nem akarok ekkora maradni, alacsonak érzem magam.A fiúk hozzám képest sokkal magasabbak ezért ilyen téren nem volt gondom,főleg hogy 2 méter körüliek jönnek be :D. Amúgy szerintetek nőhetek még?
2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
79%
én is ugyan ugy vagyok mind ti...magas vagyok és barhová megyek kilógok a tömegből..ezt még elviselném de nagyon bántóak a rossz megjegyzések :(...és sajnos emmiatt magas sarkút sem tudok húzni...pedig jól áll de bele sem tudok gondolni hogz ennél is magasabb legyek
2010. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Én is az 190-es kategóriába tartozok, szóval aki 170 vagy 180 az még mindig jobb helyzetben van. Néha úgy érzem, hogy én is olyan vagyok, mint más. Viszont az elefánt érzés sokszor megvan. Utálok bezárva lenni más emberekkel (busz, lift), mert olyankor valami trollnak érzem magam, hiába vagyok vékony. Sajnos engem is sok szenvedés ért a magasságom miatt:

- ha társaságba kerülök a következők a kérdések: Kosarazol? Hány cm vagy?

- sokszor kicsúfoltak az emberek és talán emiatt is utálom sokszor a tömeget

Mindenesetre ahogy idősödöm, úgy sikerül magam talán nagyjából elfogadni, mást nem tehetek.

2010. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Belülről persze mindenki egyforma, csak sajnos a külsőtől az emberek nem tudnak elvonatkoztatni. Engem is nagyon bánt ha új emberekkel találkozom mindig az az első reakció hogy milyen magas vagy. Úgy látszik az embereknek semmi más nem tűnik fel rajtam mint hogy magas vagyok, sem az hogy érdekes vagyok, különleges vagyok, jó vagyok valamiben, ez mind eltörpül amellett hogy magas vagyok. És így is maradok meg mindenki emlékezetében hogy "az a magas lány", ez az ismertető jegyem, olyan mint egy stigma amitől nem lehet megszabadulni.
2010. szept. 28. 01:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!