Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Álltalánosban állandóan azt szajkozták nekem, hoyg milyen ronda vagyok. Ocsmány meg stb. Most a középsuliban (10. vagyok), amikor 9. voltam előszür senkisem bántott kedvesek voltak velem. Aztán újlett a frizum, fogytam, kontaktlencsére váltottam. És után a lány osztálytársaim furán néztek rám, sugdoloztak a hátam mögött, gúnynevet adtak, mikor bemegyek az osztályba rémnéznek és röhögni kezdenek. Szerintem szebb vagyok mnt voltam. Nem öltözök hülyén sem. Kövér sem vagyok. A fiú évfolyam társak szerint szép vagyok. Olyan osztálytásak mondják, hogy csúnya vagyok akik kövérek, vagy buták és akik tényleg rusnyák és állandóan mindenkivel kötöszködnek azt hiszik ők a menők. A fiúk szerint ők nagyon szépek. Én meg egy csöndes, jótanuló, kedves lány vagyok. Most akkor csak azért mondják, mert szerintük és nem vagyok menő, buta meg ilyenek?
2012. szept. 4. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia, kedves lánynak tűnsz. :)

Biztos vagyok benne, hogy ők egyszerűen azok a tipikus kritizálni tudó, irigy pics*ák!


Megtennéd, hogy küldesz nekem képet? :)

Tuti nem ismerlek, Nógrád megyei pici faluban lakok, de nem is szoktam innen kimozdulni, alig vannak ismerőseim. :D De ha nem akarsz, akkor kérlek nagyon részletesen írj magadról! Az öltözködésedről, a hajadról, a sminkedről, a stílusodról, a természetedről, stb... Képeket is linkelhetsz random emberekről, hogy pl. "ilyesmi a hajam... ilyesmi az öltözködésem".

Szeretnék segíteni, ha tudok, engem sosem csúfoltak még. :) 14/l

2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Küldök képet is csak keresnem kell egy normálisat.

Ovális vagy hosszúkás az arcom. Vékony vagyok. A hajam vállig érő. Sötétbarna. A szemem zöldesbarnás. Mondom majd küldök képet magamról legkésöbb hétfőn. Most nem nagyon érek rá.

2012. szept. 7. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is. Már írtam nemrég.
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!