Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Álltalánosban állandóan azt szajkozták nekem, hoyg milyen ronda vagyok. Ocsmány meg stb. Most a középsuliban (10. vagyok), amikor 9. voltam előszür senkisem bántott kedvesek voltak velem. Aztán újlett a frizum, fogytam, kontaktlencsére váltottam. És után a lány osztálytársaim furán néztek rám, sugdoloztak a hátam mögött, gúnynevet adtak, mikor bemegyek az osztályba rémnéznek és röhögni kezdenek. Szerintem szebb vagyok mnt voltam. Nem öltözök hülyén sem. Kövér sem vagyok. A fiú évfolyam társak szerint szép vagyok. Olyan osztálytásak mondják, hogy csúnya vagyok akik kövérek, vagy buták és akik tényleg rusnyák és állandóan mindenkivel kötöszködnek azt hiszik ők a menők. A fiúk szerint ők nagyon szépek. Én meg egy csöndes, jótanuló, kedves lány vagyok. Most akkor csak azért mondják, mert szerintük és nem vagyok menő, buta meg ilyenek?
2012. szept. 4. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Irigyek

De ha nagyon nem vagy biztos magadban tegyél ki avagy küldj egy képet.

2012. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mysticista ***** válasza:
100%

a szépség relatív fogalom. kinek ez, kinek az. nincs általánosságban vett szép ember. viszont van általánosságban vett csúnya, amihez hozzájárulhatnak a testi hibák, eldeformálódott arc, stb. feltételezem nem ilyen vagy.

viszont: a fiatal generációnak megvan a saját menő "ideálja", hogy mi az elfogadott és mi a gáz. ha valaki nem kirívóan pics*san néz ki, akkor az többnyire gáz. de ezzel ne foglalkozz. el sem tudod képzelni, hogy eme külsőségeken kívül hány fiú (nem a rózsaszín pólós, retro farmeros beckham hajú alfa hímekről beszélek) reménykedik abban, hogy egy magát adó tündéri lányt találjon. mert igenis: ritka. örülj, hogy nem vagy szalaggyártott majom, hanem nőkezdemény vagy :) pozitívan.

2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Senkinek sem merek küldeni bocs nem szeretném ha olyasvalakinek küldjek akit ismerek.
2012. szept. 4. 16:26
 4/13 Mysticista ***** válasza:
100%
a legrosszabb dolog amit tehetsz, ha ide képet raksz ki.
2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
általánosba még éretlenek az emberek, meg irigység miatt is csúfolhatnak, ne adj rá. arról nem beszélve, hogy akkor kis gyerek az ember, utána kupálódik ki.
2012. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hoyg kifognak kupálodni:(

DE az fáj a legjobban, hoyg a szemembe vágják.

2012. szept. 4. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
sajnos az emberek legtöbbször nem gondolnak bele, hogy a szavuknak milyen súlya lehet, egy életet tehet tönkre.
2012. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem kb.7 éve csúfolnak. Az én életemet már tönkre tették. Amint néha van egy kis önbizalmam máris tönkreteszik.:(
2012. szept. 4. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet privátban, tuti nem ismerlek, külföldön élek.De csak ha gondolod.
2012. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz ha gondolod privibe, nem ismerlek tuti, 100000%
2012. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!