Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az osztályban sokan azt...

Az osztályban sokan azt mondják, hogy csúnya vagyok. Mit tegyek mert csak azért mert szerintük ronda vagyok utálnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sz.rj mr rájuk, há nehogy már érdekeljen, mit mondanak rólad!


barátnőmmel anno még egyszer ugyanolyan hajráfot vettünk, egyszerre vettük fel, őt megdicsérték, enyémet szóra se méltatták. gondolod, arra következtettem, h csúnya vagyok? :P dehogy, inkább arra, h szebb vagyok, mint gondoltam, és ezt ők is látják. és szerencsére a fiúk is látták, hát nem lesz.rtam, h mit gondolnak, mondanak rólam?


te se törődj velük, nem biztos, h csúnya vagy. amúgy meg sportolj, az jót tesz testnek, fizikumnak, léleknek, arcod is letisztul tőle, kondiba jössz és légy vidááááám!!! az ellenállhatatlan a fiúknak :DD

2012. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
hát nem tudom most h nézel ki, de nem hinném h bárki is csúnya lenne. adj egy kicsit magadra, az öltözködésedre, csinálj bármint, ami dob az önbizalmadon. :))
2012. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küldj képet!
2012. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes olyan fehérjehalmazra időt pazarolni, amelyik az alapján ítél meg, hogy hogy nézel ki.


Szerintem te meg simán utáld őket azért, mert ostobák, sekélyesek, beképzeltek és szemétládák.

És még az se biztos, hogy egyáltalán szépek. :)

2012. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doruss ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? És hányadikos?

Amúgy velem detto ugyanez volt általános utolsó pár évében. Állandóan piszkáltak amiatt, hogy csúnya vagyok, hogy milyen a hajam, mi van rajtam... sajnos nem tudsz mit csinálni. Csak tarts ki! Egyáltalán nem biztos, hogy csúnya vagy mert ők azt mondják. Én is hittem nekik anno, és porig rombolták az önbizalmam. Kb. két éve, hogy vége, és most már tudom, hogy nem volt igazuk. Szerintem azért csinálták, mert nem voltam egy olyan "nagy arc", meg nem nagyon követtem a divatot... Ne aggódj, tudom, hogy nehéz, de egyszer vége lesz, és biztos vagyok benne, hogy utána találsz majd olyan embereket, akik szeretni fognak és elfogadni úgy, ahogy vagy. Csak fel a fejjel, és ne higgy nekik, ne hagyd, hogy megtörjenek!

2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem változott semmit a helyzet és utálom azt a sulit, nagyon megbántam, hogy oda jelentkeztem. Egyszerűen van olyan óra amin nem tudnak mit csinálni és csak engem b@sztatnak, de ez a tanár hibája h eddig nem vette észre.
2012. máj. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!