Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakom van, nagyon csúnya?

Ilyen alakom van, nagyon csúnya?

Figyelt kérdés

[link]


A második kép első képéhez hasonlít az alakom.

Én nagyon utálom, és nem megy le az az oldalháj sehogy. :(

Fogadjam el így magam, vagy tehetek ellene bármit is?


22/L


2012. febr. 26. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Futás,diéta,napi 1-2l folyadék bevitele + otthoni tornázás (hasizom meg a többi)
2012. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A derékon ott tényleg van nem kis felesleg, de nem reménytelen. Ne legyen ezért rossz érzésed, de semmiképpen ne add fel, dolgozz rajta folyamatosan.
2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pagan válasza:
egyáltalán nem csúnya,diétával biztos lehetne ellene tenni,de ha nem megy akkor se keseredj el,engem pl nem zavar ha van némi felesleg egy lányon,és sokan vagyunk még így ezzel férfiak:)
2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az alakom. Lepasszoltam 10 kg-t de az a nyamvadt oldalháj még mindig ott van. :( Lábam már szép feszes, a derekam is jó, a hasam is kezd feszülni szépen, de az a nyomorult nem akar eltűnni a képből. Most elkezdtem futni, hátha segít a problémán.
2012. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én nem merek levetkőzni fürdőruhára se, még az a szerencse hogy nincs barátom és nem kell megmutatnom senkinek.

Viszont az is zavar, hogy nem állnak jól a hosszított ruhák, mert nincs szép íve a csípőmnek.

2012. febr. 26. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi, és utálom, hogy nem "különül el", hanem egyben van... 15 kg-t fogytam, de nem változott...
2012. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem tök normális. Próbáld meg inkább elfogadni magadat olyannak amilyen vagy. Ebben a mai világban az embernek hol van ideje, mindennapos edzésekre, diétára, stb? Ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, hogy formásabb legyen az alakod, javaslom járj el rendszeresen valami aerob edzésre, vagy zumbára.

30F

2012. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!