Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya az...

Szerintetek nagyon csúnya az alakom? (lent kép)

Figyelt kérdés
sziasztok 15 éves lány vagyok egy héten 7x sportolok 2 órát abból 1 nap úszás 1 nap futás kajakozok meg hobbiként lovagolok szerintetek nagyon csúnya a testem? [link]
2009. dec. 26. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
szerintem jó az alakod, se túl vékony, se túl húsos, pont ideális. viszont sztem az a bugyi nem áll jól, bocsi:)
2009. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Giovanni ***** válasza:
79%
támogatom az elsőt!
2009. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nekem se nagyon tetszik a bugyi csak mivel most nincs suli ezt vettem fel.Várom a többi véleményt
2009. dec. 26. 16:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes az a bugyi:) Az alakod meg szerintem nagyon jó! Nekem is olyan kéne :D
2009. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) várom a többit
2009. dec. 26. 17:47
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

sztem teljesen jó alakod van:D(cicit még növeszd;))

15/l

2009. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen kicsi melleim vannak ezért szilikonos melltartót hordok és úgy nagyobbnak látszik.
2009. dec. 26. 18:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Na még egy kislány, aki itt akarja növelni az önbizalmát..


Akkor kezdjük: az alakod egyáltalán nem rossz, átlagos. Sokan cserélnének veled. A melleid nagyon picik, de ezzel nem nagyon mit lehet tenni, még úgyis fognak nőni. (Ha már itt tartunk, nem az a gáz, hogy kicsi a melled, hanem ha az ennyire kis melleket hatalmas szivacsos melltartókkal próbálnád ellensúlyozni, ezt inkább ne tedd. Kevés szivacs oké, de tényleg ne vidd túlzásba, az sokkal gázabb.)

A hasad oké, a lábak szintén, de a bugyi tényleg előnytelen.

2009. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy 6 mérettel nagyobb melltartót veszek és kitömöm hanem hogy szivacsosat amitől nagyobbnak látszik egy kicsit.És igen felvállalom hogy kicsik a melleim de nem zavar így születtem nem tehetek róla és amúgy is a sport terén előnyös mert van olyan lány edzésen hogy amikor fut le-föl himbálózik a két nagy kókuszdiója.Meg ki tudja lehet hogy még nőni fog hisz még csak egy 15 éves gyerek vagyok még lóg a seggemen a tojáshéj ezzel teljes mértékben tisztában vagyok.
2009. dec. 26. 20:03
 10/15 anonim ***** válasza:
tipikus sportoló, széles vállakkal. ha nemlenne ilyen nagy a hátad és széles a vállad akkor tökjó lennél.
2009. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!