Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sok lányra hogy...

Miért mondják sok lányra hogy csúnya miközben ők sem szépségek?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom hogy sok lánynak beszólnak hogy jajj de csúnya vagy, miközben ők sem szebbek a másiknál. Ennyire szépnek hiszik magukat vagy mi? Még ha egy világszépség beszól a másiknak akkor még jó van, de mikor egy nem egy világszépe lány... No comment. Én átlagosnak érzem magam, tudom hogy nem vagyok csúnya, mondják is, de azért nem fogok másoknak beszólogatni még akkor sem ha tényleg csúnya.
2011. júl. 6. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert valaki csúnya, még lehet véleménye.

Ha én dagadt vagyok, attól még látom máson is ha dagadt, hidd el ha csúnya valaki attól még nem lesz vak! Vagy csak a szépeknek van joga másról véleményt mondani, még ha nem is oly hízelgőt? :)

2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de a lányok nagy-többsége átlagos, de látom hogy általában pont az átlagos lányok mondják átlagos lányra. Mondjuk szerintem bunkósság ilyenekkel beszólogatni, tartsa meg magának a véleményt. Mondjuk ha valaki szép és beszól ilyennel lehet hogy szebb tőle, de nem valami kedves akkor. Kicsit az elején máshogy fogalmaztam tudom.:)
2011. júl. 6. 14:25
 3/19 A kérdező kommentje:
Általában pont olyan lányra mondják aki tényleg nem csúnya...-.-"
2011. júl. 6. 14:38
 4/19 anonim válasza:
100%
Stílusodból és kérdésfeltevésedből ítélve, el is tudom hinni, hogy Te nem "szólsz be" másoknak. Ez így van jól. A "beszólogatásnál" nem az illető külseje a lényeges, hanem a kulturáltsága. Vagyis... a kulturáltság hiánya. Van, akinek szüksége van arra az illúzióra, hogy - legalább arra a kis időre, míg bántásra nyitja a száját - felfigyelnek rá.
2011. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az ízlés relatív. Elcsépelt duma, de igaz, tehát ha te átlagosnak látsz egy lányt attól lehet hogy egy másik szépnek, egy harmadk ocsmánynak, a negyedik meg kicsit rondácskának.

Tehát ha szerinted egy lány átlagos, és átlagosat szid, az ő olvasatában ő lehet hogy szép és az akit szid, az meg ronda. Mert más az ízlése mint neked. Ennyi.


Ha ide betesz valaki egy fotót, van olyan válasz aki isteníti, van aki meg szétfikázza......nem egyformák az ízlések, aki szerinted átlagos az lehet hogy 5 másik szerint szép!

2011. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem a bunkó emberek sohasem voltak szépek:). Igazából szerintem ha valaki tényleg csúnya, de ha kedves akkor a kedvessége megszépíti:) Még egy átlagos lányt is.
2011. júl. 6. 14:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mert akinek ronda az arca az lehet kedves, bájos, attól az arca marad, maximum a MEGÍTÉLÉS változik. Aki szép az meg maximum unszimpatikus lesz ha bunkó, de attól az arca szép marad. Ez tény. Ha valaki kedves, azt szebbnek látjuk, de ne, csak valóban szép lesz hanem érzéki csalódás állapotába jutunk mert a belseje alapján jobban szeretjük a társaságát és látványát.

De szebb valójában nem lesz.

2011. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a szépség relatív, mondjuk szerintem az igazi szépség Elizabeth Taylor, mondjuk ő tényleg gyönyörű. Lányok 75-80% szerintem átlagos arccal rendelkezik, nekem egy átlagos lány is szép ha tetszik az arca, ha nem tetszik akkor meg nem fogom lecsúnyázni mert lehet hogy valakinek szép.
2011. júl. 6. 14:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Ilyenkor jönnek a csalódások, én is jártam már így hogy tök szépnek láttam valakit, de amikor megszólalt na no comment:)
2011. júl. 6. 14:49
 10/19 A kérdező kommentje:
Inkább legyen egy lány átlagos, de kedves mint hogy szép de bunkó.
2011. júl. 6. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!