Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sok lányra hogy...

Miért mondják sok lányra hogy csúnya miközben ők sem szépségek?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom hogy sok lánynak beszólnak hogy jajj de csúnya vagy, miközben ők sem szebbek a másiknál. Ennyire szépnek hiszik magukat vagy mi? Még ha egy világszépség beszól a másiknak akkor még jó van, de mikor egy nem egy világszépe lány... No comment. Én átlagosnak érzem magam, tudom hogy nem vagyok csúnya, mondják is, de azért nem fogok másoknak beszólogatni még akkor sem ha tényleg csúnya.
2011. júl. 6. 14:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha valaki ide berak egy képet és fikázzák, de kép nélkül könnyű fikázni.
2011. júl. 6. 14:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Liz Taylor szerintem pont tök átlagos arccal rendelkezik :) Nem csúnya, mert helyes meg minden, de semmi különleges nincs benne. Az ó fiatalkorában divatikon volt de lehet hogy ha napjainkban lenne fiatal, átlagnak számítana, legalábbis számomra biztosan.
2011. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Fiatalon gyönyörű arca volt szerintem. Pedig rengetegen mondják hogy a legszebb nő, mondjuk nekem Lollobrigida is szép, Liv Tyler is, mondjuk Lady Gagára sokan mondják hogy csúnya, de szerintem nem az.
2011. júl. 6. 15:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik hogy mindenkinek más a szép:)
2011. júl. 6. 15:58
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

sokféle lány van.


van az a típus, aki nagyon csúnya. de tényleg. sminkkel, divatos ruhákkal, mosolygással sem tud magán sokat javítani, de azért tud. ha ápolatlan, büdös, akkor tényleg nem lehet vele mit kezdeni, mert visszataszító.


vannak a közepesen csúnya lányok, az átlagos alatt valamivel, ők sminkkel, ruhákkal, kisugárzással el tudják érni hogy átlagosnak/csinosnak nevezzékőket. ha ez nincs meg, csúnyának titulálják őket. ennyi.


az átlagos lányok választhatnak hová akarnak kerülni. ha nem foglalkoznak magukkal, bunkók, stb, akkor jelentéktelennek fognak tűnni, és csúnyácskának, ha foglalkoznak magukkal, akkor szépnek.


innentől kezdve már csak szép lányok vannak. ők olyanok, hogy még ha nem is foglalkoznak magukkal különösen, akkor is szépek, az tmondod milyen jó ruhái vannak, pedig tegnapelőtt csak egy szürke sort és egy fehér ujjatlan volt rajta, mégis olyan szép volt benne.. hát igen..

közepes foglalkozással (haj-icipici smink) kerülnek a legfelső kategóriába.

és a szoli-szemöldökszedés-nagyon durva ruhákkal kerülnek a már-már undorító kategóriába.


ezek vannak.. a kisugárzás a lényeg..ha azt gondolod magadról hogy szép vagy és ezt sugárzod kifelé akkor a lgtöbb ember első látásra szépnek fog látni..aztán a "meggyőzhetőség" és a látás dönt hogy rájönnek-e tényleg szép vagy-e vagy nem tetszel nekik.

2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki csúnya, még lehet véleménye.

Ha én dagadt vagyok, attól még látom máson is ha dagadt, hidd el ha csúnya valaki attól még nem lesz vak! Vagy csak a szépeknek van joga másról véleményt mondani, még ha nem is oly hízelgőt? :)


Abban igazad van, hogy véleménye ilyen téren is lehet bárkinek. A hangsúly itt azon van, hogy akinek volt gyerekszobája, ez esetben megtartja magának, az antiszociális taplóbaromállatja meg a képedbe mondja. Ennyi.

2011. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ennek okai vannak. 1. bunkóság xD már bocs

2.pl ha 2 valaki beszélget és az egyik azt mondja a másiknak,hogy ronda a nadrágja az lehet,hogy tényleg ronda miközben a másikon sem szép... Véleménye magyarán mindenkinek lehet...

2011. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem senkinek nem szimpatikus az sem ha egy szép lány mondja egy nem olyan szépre, hogy csúnya. engem taszít 20f
2011. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki véleményt mond akkor ismerje be ő is hogy ő sem jobb.:)
2011. júl. 6. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!