Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmennél 75 kilósan strandra?

Elmennél 75 kilósan strandra?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 5 hónappal,18 kg ot híztam a terhesség alatt,még egyenlőre nem sikerült leadnom.


165 cm magas vagyok.


Ti elmennétek így strandra?


2012. jún. 23. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség. Miért gondolod, hogy bárki is nézne téged és azon gondolkozna, hogy milyen kövér vagy? Gondolom családdal mennél, gyerek férj ilyenek. A pasik a fiatal hosszú combú, nagy mellű feszes bőrű húszon éveseket nézik. Nem hiszem hogy egy édesanyának beszólogatnának. Ha te jól érzed magad, akkor menj nyugodtan és ne azon variálj, hogy vajon ki néz!
2012. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen, persze :-)


Nekem 8 hónapos, már elkezdtem tornászni de még van 5-7 kg felesleg. Jártunk babaúszásra is, tök átlagos alakom van a többi anyukát elnézve.

2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Már miért ne mennél? Nyugi, nálad sokkal több kilósan is vidáman lubickolnak a medencében, majd nézz körül, hogy hány "soványnak" nem éppen nevezhető hölgy lesz ott, s vigasztalódj! :)

Egy valamit tartok fontosnak: nem azért megyek a strandra, hogy másoknak mutogassam magam, hogy mások megnézzenek, vagy épp ne nézzenek meg, hanem azért, hogy családom és/vagy barátaim körében (vagy esetleg egyedül) jól érezzem magam, élvezzem a napsütést, a szabadságot, a vizet és a jókedvet, totál függetlenül mások véleményétől! ;)

23/L

2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Irigylem azokat akik figyelmen kívül tudják hagyni mások véleményét, nézését.


Sajnos én nem vagyok ilyen. :(

2012. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha 85 kilos is lettél volna, mennyire szerettél volna 75 kilo lenni, és milyen jol éreznéd Magad a bőrödben és csinosnak akkor 75 kilosan!:)

(Én 50 kilosan se mennék strandra, mert nem szeretek.:))

2012. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 SzilKa ***** válasza:

14-es: "Irigylem azokat akik figyelmen kívül tudják hagyni mások véleményét, nézését.

Sajnos én nem vagyok ilyen. :("


Komolyan kérdezem, miért számít vadidegen emberek véleménye? Aki ismer és kedvel, az elfogad olyannak, amilyen vagy. Mindenki más véleménye tök lényegtelen és nem lenne szabad, hogy befolyásoljon.

2012. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mennék!

Nem mások miatt megy az ember. Nem kell törődni azzal, hogy ki mit gondol. Elmondom, hogy az ég világon senki nem fog törődni veled, nem egymást nézik ott az emberek.

Kivételként megjelenhet pár unatkozó tinilány, de nehogy már az ő véleményük számítson. :)

2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
el hát!:D
2012. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!