Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmennél 75 kilósan strandra?

Elmennél 75 kilósan strandra?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 5 hónappal,18 kg ot híztam a terhesség alatt,még egyenlőre nem sikerült leadnom.


165 cm magas vagyok.


Ti elmennétek így strandra?


2012. jún. 23. 20:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
76%

Én pont 75 kg vagyok.


21/F

2012. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
95%

Én igen.

Magamból kiindulva nem azért megyek strandra, hogy más nőket méregessek, és pofákat vágjak, ha valamelyik nálam súlyosabb. :)

2012. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


165 cm magas vagyok és 71 kiló. Nemrég értem haza a strandról, nagyon jó volt :) Szóval bátran menjél. Vidd a picúrt is ő is élvezni fogja :)))

2012. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Elmenni elmennék,d e végig azon agyalnék, hogy ki bámul. Én 165/65 vagyok de így se tudok másra gondolni, csak, hogy biztos röhög valaki a narancsbőrös seg.emen. :(
2012. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
71%

Valami nagyon előnyös ( sötét, optikailag karcsúsító), egyberészes fürdőruhában igen.

Amúgy én is 165 cm vagyok, 79 kg-ra híztam és kb ennyi voltam mint te, amikor 5 hónapos volt a pici, úgyhogy kb el tudom képzelni, milyen lehetsz. Szerintem sokkal rosszabbnak képzeli az ember, mint amilyen valójában.

2012. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én 79 vagyok 174 cm-hez, mégis megyek.
2012. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

nem is tudtam, h a strandon van súlykorlátozás :DDD


ha látják melletted a picúrt, az értelmesebbek tuti levágják, h nem igénytelenség miatt vagy husi, hanem mert nem rég szültél.

én 85 kilósan is bőven megyek strandra, iszonyatosan lexarom, hogy ki mit gondol. a páromnak én vagyok a legszebb, a többiek meg le vannak ejtve. nem pasizni megyek, hanem fürdeni.

2012. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én el. Én is 165 vagyok, csak 63 kiló, de elképzeltem, milyen lennék 75 kilósan.

Azt hiszem teljesen mindegy lenne, magamból kiindulva, abszolút nem szoktam nézegetni a nálam kövérebbeket, leginkább átsiklom felettük, maximum megállapítom, hogy hála az égnek, nem én vagyok a legducibb ott és akkor.

Szóval a nők véleményét nyugodtan leszrhatod, a férfiak között meg van egy réteg, aki bírja a kövérkés nőket, azok így is meg fognak gusztálni, a jobb pasik meg úgyis átnéznek rajtad és a csinosabbakat nézegetik.

2012. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 SzilKa ***** válasza:
100%
Én pl. elmegyek és teszek rá, ha valakinek nem tetszik az alakom, nem divatbemutatóra megyek, hanem strandra, ahova fürdőzni és napozni megyek, szóval nem dugom magam el egyberészes feketébe sem. Akinek nem tetszik, ne nézze, én sem bámészkodni vagyok ott...
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Persze. Nem tetszhetsz mindenkinek. Érezd jól magad és ne foglalkozz a gonosz emberekkel.

Nem lehet mindenki manöken, és nincs kiírva a strand bejáratához, hogy csak a tökéletes emberek léphetnek be:)

2012. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!