Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagon felülien...

Szerintetek átlagon felülien szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


előre is köszi a nem bunkó,értelmes válaszokat:)



2012. máj. 18. 22:38
 81/105 anonim válasza:
100%
hát...vikike...ez szánalmas://
2012. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim válasza:
52%
de hülyék vagytok uristen, nem tűnne fel hogy ezt nem viki rakta ki, hanem valami féltékeny unatkozó csicska?! annyira szánalmas vagy, hogy az valami hihetetlen, csak nevetni lehet rajtad-.-" szánalom
2012. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 Viki5252 ***** válasza:
32%

NA SZÓVAL AKKOR TISZTÁZZUK EZT AZ EGÉSZET! Felhívnám minden kedves komi írónak a figyelmét, hogy nem én tettem fel ezt a nevetséges kérdést, szerintem ez szánalmas! (akinek nem esett volna le én vagyok az a személy akiről ilyen aranyos, elméletileg „ építő kritika” címszóval kommentek érkeztek).

Egy kérdésem lenne: Mi jogon írnak rólam ilyeneket, hogy tömeglány, tinisuna, szánalmas, öntelt, beképzelt, üres, próbababa, BUTA vagyok?:) Miért ítélnek képről? MIÉÉÉÉÉÉÉÉRT? Ezt az egyet nem értem!

Amíg valaki nem jött velem szembe az utcán és nem beszéltem vele ne mondjon rólam semmit… se jót, se rosszat! (amugy megsúgom, hogy élőbe máshogy nézek ki)

Egyébként már megbántam, hogy megnéztem ezt az egészet, mert most nagyon rosszul érzem magam és kb. a padlón vagyok! Tudom, hogy le kéne szarnom , de nem megy…. Nem tudom, hogy ki tette ezt ki rólam és mi célból, de abba biztos vagyok, hogy az én életem jobban érdekli, mint a sajátja!

Egyébként egyáltalán nem tartom magam átlagon felülinek, semmi önbizalmam sincs, és smink nélkül is tudok létezni, mivel minden nap úgy járok iskolába!

Ja és szerintem annyira buta se vagyok, ha eddig mindig kitűnő tanuló voltam és vittek atlétika versenytől kezdve, kémia versenyig!

Aki ismer az úgy is tudja milyen vagyok, aki meg nem az HAGYJON MÁR BÉKÉN!

2012. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 blueivy válasza:
57%
Először is tisztázzunk valamit:) én a legjobb barátnője vagyok és ismerem már 5 éve,szóval többet tudok itt akárkinél! Tehát Viki nem ostoba mivel szerintem itt a kommentelők 99,9%át lealázná mert a megnyilvánulásaitokbol nem nehéz rájönni,hogy milyen szinten vagytok;) kettő nem is vékony,nem formátlan,nincs kismelle,nem nyomja az egekbe és legfőképpen nem egy tinisuna mint a elgtöbb ember akivel összetalálkoztok az utcán;) ha nem ismeritek akkor ne mondjatok róla véleményt ti szerencsétlen élettelen senkik aki ezt irta az meg biztosan egy bűnronda,ostoba,retardált,életképtelen gyökér mert normális ember nem tesz ki ilyeneket:) tehát megkérnék itt minden kommentelőt hogy aki nem ismeri az ne irjon már róla semmit mert a szájját szétszakitom:) csak giy kedvesen és finoman és nőiesen és ha mégezután is rombolni meri valaki Viki önbizalmát amiből igyis alig van neki az remélem ugyanilyen éri majd az életben csak tizszeresen rosszabb;) csóóóóóóók
2012. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
"kettő nem is vékony,nem formátlan" nem is vékony?:( xd most csalódtam xd
2012. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 blueivy válasza:
ugy értettem,hogy ahogy ti irtátok,hogy vékony:) nem vékony formás és csinos teljesen jó alakja van
2012. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kamu akkor ez téll szánalmas:D
2012. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 blueivy válasza:
100%
101%-os kamu;)
2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
100%

viki barátnője:

Ez olyan szép volt:'(

Bár nekem lenne egy ilyen barátnőm><. ÉS arról téll lelehetne szállni, hogy külső alapján ítélitek el a csinos lányokat:)

2012. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 blueivy válasza:
:) igazad van!
2012. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!