Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagon felülien...

Szerintetek átlagon felülien szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


előre is köszi a nem bunkó,értelmes válaszokat:)



2012. máj. 18. 22:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 I am God válasza:
100%

"àtlagon felülien szép" xD Te hallod, Megan Fox átlagon felülien szép. Az alakodban semmi átlagon felüli nincsen, az arcodban meg még annyi sem. Nem vagy ronda, jó kis csaj vagy, de átlagos. És ezt nagyban rontja, hogy beképzeled magadnak...



22/F

2012. máj. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
39%
Átlagon felüli vagy, de! nem átlagon felülien szép. Szimplán szép.
2012. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
100%
Csinos vagy, szép a hajad, de nagyon üresnek tűnsz:( Olyan semmilyen vagy, tegnap voltam panoptikumban, néhány viaszbábúban több élet volt, mint benned az 1. képen. Gyúrj a belsőre:)
2012. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim válasza:
93%
Nem átlagon felüli szépség vagy, hanem inkább ellenszenves, beképzelt, és buta!!
2012. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
100%
haha honnan vetted ezt, hogy átlagon felülien szép vagy?
2012. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
93%

Szép vagy, de nem átlagon felül... Ismerek olyat aki tényleg átlagon felülien szép, de te meg se közelíted, annyira buta vagy és mű...Ráadásul tényleg hihetetlenül ellenszenves vagy.

Egyébként meg szembe jön belőled naponta vagy 10...

2012. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szép a szemed és jó az alakod, de ezen kívül teljesen átlagos vagy. Ráadásul nem értem hogy ilyen fiatalon miért kell sminkelned magad, elég szomorú.
2012. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen átlagos tini vagy, aki pózerkedik és elég műnek tűnik, akinek egy mozdulata sem természetes
2012. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
6%
szerintem nagyon szép vagy :D
2012. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom ki mondta ezt neked, de le kell hogy szállj a Földre, mert egyáltalán nem vagy átlagon felülien szép. Ha nem vágnál olyan béna fejet a tükrös képen, azt mondanám, hogy na ez szép lány. De tudod mi a baj? Nem vagy csúnya, de a szépségedet elnyomja az az önelégült mosoly és a beképzeltség. A szépség belülről fakad, de neked a beképzeltség jön csak ezen képek alapján.

Mellesleg látszik, hogy kicsi a melled, csak jól felnyomtad. Ezt nem fogja meghálálni a melled...

De gondolom még nőni fog, mert elég fiatal lehetsz.

Nem értem, hogy miért van szükség erre az egészre, hogy ilyen fiatalon kihívóan öltözöl, meg pózolgatsz. Gondolom gyűjtöd a sok Like-öt a facbookon, és attól nő ennyire az önbizalmad. A kis tizenéves p.csök a felnyomott melledre nyáladzanak, de nyugi máséra is nyáladzanának ha ezt csinálnák mint te. De ha reggel meglátnának felnyoott mellek és smink nélkül, már nem is lennél érdekes.


Nem vagyok irigy, van akiknek ez bejön, de a külső nem minden és a szépség múlandó, ne erre hajazz, átlagos pózolós pics@nak tűnsz a képekből akit egy komoly szándékú fiú elkerül. Persze attól hogy a képekből más jön le, még lehetsz rendes is.

2012. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!