Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagon felülien...

Szerintetek átlagon felülien szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


előre is köszi a nem bunkó,értelmes válaszokat:)



2012. máj. 18. 22:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim válasza:
28%
énis pont azt irtam hogy elég szánalmas aki ezt felrakta és lehet hogy nem annyira ismerem vikit de facebookon is beszéltem már vele meg egy suliba járunk és nagyon is szép lány;) nemértem, miért kell ezt csinálni ha meg nemtetszik nem kell nézni! ennyi egyépként meg aki ezt irta az meg otthon irigykedő, csicska, unatkozó ember, akinek nincs más dolga csak ilyet csinálni;) bye: k.viktoria
2012. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim válasza:
43%
ja és még annyit hozzátennék hogy: KITŰNŐ tanuló;) bye: k.viktoria
2012. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
a hajad gyönyörű szép, de az arcod nem fog meg :(
2012. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ez EGYÁLTALÁN nem azt jelenti h csúnya vagy, mert nagyon nem.. bájos az arcos, de a hajadért ölnék x)
2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:

Átlagon felülien szép vagy, ami jelen esetben azt jelenti, hogy valahogy nem természetes. Smink nélkül kicsit jobb, de nekem túl Barbie-s vagy, már szinte ijesztő.

Nem leszólni akarlak, csini vagy, de kicsit kirakat-baba jellegűek a képek.

2012. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!