Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagon felülien...

Szerintetek átlagon felülien szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


előre is köszi a nem bunkó,értelmes válaszokat:)



2012. máj. 18. 22:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
Dehát hogy lehet valaki ilyen gyökér, hogy felteszi másnak a képét, és a nevében ilyen röhelyeset kérdezget? Szerintem Vikinek nincs miért csüggednie, mert csinos lány.
2012. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
100%

Kedves blueivy, ezen a képen veled van?

[link]


A főkérdésben szereplő képek alapján még nem is mondanék semmit...

De ez?...

Napiszar meg hasonló oldalak ilyen képekkel vannak tele...

Ha vikike olyan értelmiségi, akkor képen sem kell játszani a buta p*csát... Tudod, a külső az, amit mi látunk, kénytelenek vagyunk az alapján véleményt alkotni...

Amihez jogunk van ugyebár, úgyhogy csillapodj le picit...

Az valóban szemét, és szánalmas dolog, hogy valaki lenyúlja a képeket, majd sajátjaként teszi közzé idióta szöveg kíséretében. De ezt nekünk honnan kellett volna tudni? Mi csak a képeket látjuk. Az egyetlen, akire fel lehettek háborodva, és osztogatatjátok, az az, aki kiírta ezt a kérdést.

A barátnődről alkotott szubjektív vélemények miatt már nem nagyon kéne kaparni, mert csak nevetségessé válsz...

2012. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
kimaradt egy h...
2012. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 Viki5252 ***** válasza:
71%

Egyébként gondolkoztam...Azt még nem tudom, hogy ki tette ezt ki rólam és azt sem, hogy ezzel mit szeretne, de életbe lép az, hogy mindenki magából indul ki, tehát feltételezem, hogy ő átlagon felülinek tart!

Sokan olyanokat írtak, hogy ufó fejem van, nagy a homlokom, behúzom a hasam (ami nincs behúzva hanem ilyen vékony vagyok aminek nem örülök, de hát nem tehetek róla.. genetika)! Elnézést kérek mindenkitől, hogy rengeteg hibám van, mint minden élőlénynek ezen a Földön! Ez érdekes egyébként, hogy mindenki csak a hibát kereste bennem..Az emberek mindennek a rossz oldalát nézik, ezért is tart rossz irányba az emberiség!:)

Bocs, hogy az üresség tükröződik az arcomról, fura a szemem... Lehet, hogy így van, képen tényleg máshogy nézek ki, mint élőbe... Lehet, csak egy h*lye pózolós p*csának tűnök, pedig nem akarok annak tűnni.

Ja és állítóm, hogy másnak is van tükörbe pózolós képe.. Hát most istenem még mindig jobb, mint a flegba fej, kacsa száj....

2012. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 Viki5252 ***** válasza:

23:16-os komi írónak, de egyébként mindenki elgondolkozhat rajta:

Te ezt honnan veszed, hogy azt játszom? A játszás, nem egy pillanat, tehát ezt így nem lehet megállapítani.

És igen jogod van ahhoz, hogy meg legyen a véleményed rólam..Nekem is van sok mindenkiről véleményem hidd el! Csak nem olyanról, akit képről láttam, vagy láttam csak még nem beszéltem vele!

Ismered azt a mondást, hogy NE A BORÍTÓJÁRÓL ÍTÉLD MEG A KÖNYVET?

2012. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
100%

"Ez érdekes egyébként, hogy mindenki csak a hibát kereste bennem.."


Ennek 2 oka van:

1.Nagyon sokat számít, hogy egy kérdés hogy van tálalva, a megfogalmazás, a körítés... Nagyon tudja befolyásolni az ember véleményét, más szemmel nézi a képet. Nem Te voltál, amit nem tudott senki, de nem Rajtad múlt, a kérdező kommentjei nagyban rátettek erre.

(Gondold végig; Ha valaki kedves hozzád, akkor inkább veszed észre a pozitív tulajdonságait. Ha viszont ugyanolyan külsejű ember unszimpatikuasan viselkedik, mindjárt kevésbé látod szépnek, könnyebben észreveszed a hibákat...)


2. Anonym oldal. A válaszolók jobban elengedik magukat, bátrabban kritizálják a másikat minden aprósággal, mivel nem láthatóak ők maguk, nem kapnak vissza belőle semmit. Aki kimondottan hibát keres, az úgyis talál.


Az előtted szóló voltam, és bocs, ha lekezelő volt a kommentem, elhiszem, hogy a barátnőd meg akar védeni, de túlhúzza a dolgot, fölösleges lesüllyedni a "kérdező" szintjére...

2012. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 Viki5252 ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek veled!:)
2012. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 Viki5252 ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon rosszul esett ez az egész! Barátnőm hívott fel, hogy valaki felrakott gyakorira.. Először csak nevettem, aztán mikor feljöttem és megnéztem a komikat, háát a sírás szélére kerültem! Hihetetlen, hogy az emberek milyen rosszindulatúak tudnak lenni és mennyire beletudnak taposni az ember lelkivilágába..Így se sok önbizalmam volt így meg már semmi sincs!
2012. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
100%
Szia Viki, én is írtam neked(azt írtam, a képeken nagyon üres a tekinteted). A kép, amit feltettek rólad, nagyon előnytelen, és mindkét képről ilyen tipikus dugható pózolós tininek nézel ki. Aki írogatott a nevedben, az is úgy írogatott, mintha nagyon beképzelt lennél, így érthető, ha mindenkinek felment tőle az agyvize. Remélem megtalálod, aki felrakta ide a képeid, nagyon nem szép volt tőle. Viszont szerintem a tükörből fényképezést hanyagold, mert lehet, hogy nem vagy buta, de annak látszol tőle. Vigyázz rá, sok az irigyed, és az utadba szeretnének állni. Aki feltette ezt a kérdést, az is az egyik irigyed, rosszakaród lehetett. Csinos vagy, tanúsíts a munkád és az életed során alázatot, legyen önbizalmad, tudod, hogy jól csinálod amit csinálsz. Másokkal meg ne foglalkozz. Annyit tudok tanácsolni, hogy csinálj eredetibb képeket magadról, jobb beállításokkal, mert nekem egyedül a tekinteted nem tetszett a képen. Ha úgy érzed, jó úton jársz, ne térj le róla. 21/L
2012. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 ken97 válasza:
100%
Szerintem nagyon szép vagy :)
2012. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!