Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz a külsőm?...

Lányok! Nagyon gáz a külsőm? Járnátok velem? (kép)

Figyelt kérdés

16 vok és még mindig nincs egy normális csajom. illetve van de elég csúnyácska. mi lehet a baj??? szerintem nem vagyok olyan ronda. nálad szóba jöhetnék? kort is írjatok!


[link]


[link]


2011. dec. 28. 19:50
 71/97 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megláttam a képedet, a röhögőgörcs fogott el.

22/L

2011. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre, neked hiába írok bármit, ugyanaz a beképzelt sunyi kis alak maradsz, aki vagy. A legnagyobb baj veled, hogy normális szóból sem értesz, kulturáltan lehetetlen veled beszélni, mert egyszerűen nem jut el az agyadig, további sok szerencsét az életben, szükséged lesz rá...
2011. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim válasza:
100%
Igen,lány vagyok és válaszolok. Igen öcskös,nagyon gáz a külsőd,de mégis minek írtál ide? Hiszen ha azt mondják rád,hogy gáz vagy,te fennhéjázó kis p*csként elkezded védeni magad és azt hiszed,le tudod oltani az embereket. Hát,belevaló vagy az tuti..persze a 22-es húsdarálóba csak. :) Az egy dolog,hogy úgy nézel ki,mint egy bekábult vakond,de ha lenne egy kis intelligenciád,akkor talán lenne egy kis esélyed,hogy tartsanak itt valakinek. Ha nem vetted volna észre,mindenki olt téged,hogy milyen buta és közönséges vagy,te meg azért is csinálod. Mégis mi a célod ezzel? Hát nem az,hogy kiderítsd,hogy nézel ki,hanem,hogy provokálj. De te még provokálni sem tudsz,mert nagyon béna és ostoba válaszaid vannak,amiken az értelmes emberek csak jót mosolyognak. Ezt tettem én is. Remélem kinövöd..mármint az éretlenségedet,nem a csúnyaságodat. :)
2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
Ez már súlyos eset,mikor valaki már képet is rak fel, ennyire hiú vagy? De kezdheted azzal hogy nem nyúlkálsz a konnektorba!
2011. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
Nah még a végén humoros is lettem ...:D
2011. dec. 29. 23:14
 76/97 Nina223 válasza:
100%
Hát ez elég érdekes!!! Most komolyan van barátnőd és mégis mást akarsz, mert szerinted nem elég szép!!! Komolyan mondom nagyon gyerekesen viselkedsz én azt mondom hogy nekem ilyen gyerek semmi pénzért nem kéne, szerintem ezzel nem vagyok egyedül!!!!!
2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
100%
Már előttem leírták páran,de azért én is megnyugtatlak,hogy: Ge*i ronda vagy!!!:))) Nemtudom honnan áradhat ez a nagy önbizalom,mikor egyértelműen látszik,hogy ronda vagy, nem is ronda, ocsmány! Szóval igazán visszavehetnél,mert k**va nagy a pof*d a semmire:) Ez az ami a külsőt illeti,a viselkedésedről meg nem is beszélve. Szánalmas vagy,hogy ahelyett,hogy a barátnőddel lennél,még ilyen kérdéseket teszel fel,meg azt mered írni,hogy "elég csúnyácska". Akkor minek jöttél vele össze? Gerinctelen viselkedésre vall,hogy a háta mögött mondassz ilyeneket,ahelyett,hogy a szemébe mondaná. Persze fura lehet a lány is,ha egy ilyen utolsó görénnyel mint amilyen te vagy,összejön. na szevasz te rondaság
2011. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
100%
Általában a pocsékoknak, van a legnagyobb önbizalma. Ez itt is megmutatkozik.
2011. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:

Hát én őszintén szólva megijedtem, amikor megnéztem a képet...igazából az arcod nem annyira (a hangsúly az annyirán van) ronda, de a fejek, amiket vágsz...te jó ég.Már meg ne haragudj, de látszik az arcodon, hogy egy beképzelt f*sz vagy.:)

Amit meg a barátnődről írtál, arra már elegen reagáltak előttem is, csak ugyanazt tudnám írni.(amúgy mondták már, hogy megérdemelnél egy HATALMAS pofont?nem?? na mostmár igen.)

Így ezek után kíváncsi lennék rá, hogy néz ki a lány.

De a lényeg: Ha egy jó személyiség társulna a külsődhöz,

akkor még csak-csak, de így....ha a világon az utolsó férfi lennél, akkor se:D

Puszika

16/L

2011. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
100%
Elég perverz fejed van, takony léttedre. Én undorodom tőled.
2011. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!