Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz a külsőm?...

Lányok! Nagyon gáz a külsőm? Járnátok velem? (kép)

Figyelt kérdés

16 vok és még mindig nincs egy normális csajom. illetve van de elég csúnyácska. mi lehet a baj??? szerintem nem vagyok olyan ronda. nálad szóba jöhetnék? kort is írjatok!


[link]


[link]


2011. dec. 28. 19:50
 61/97 anonim ***** válasza:
100%

Én mielőtt elolvastam a kommenteket ezt gondoltam:

Elég fura fejet vágsz a képeken és elég félelmetes vagy,de azért nem vagy ocsmány.

A személyiségedről pedig azt gondolom,hogy egy óriási paraszt vagy és ha a legjobb pasi lennél a világon,akkor is messziről elkerülnélek. Idióta kis barom tini vagy,aki azt hiszi,hogy ő a világ legjobban kinéző fiúja és ettől majd elájulnak a nők. Sajnálom szegény lányt... Nem is értem,hogy lehet egy ilyen féreggel,mint te..

2011. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
74%
menő vagy pista. minek akarsz mocros arcú lenni? menő vagy?
2011. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
100%

Kommenteket nem olvastam, ahhoz lusta vagyok:).

De szerintem kifejezetten ronda vagy. Én nem járnék veled.

És nem azért mert nekem a Justin és társai jönnek be. mMert nem. Azok se jobbak. De a te fejed olyan unszimpatikus hogy rossz nézni.


Röviden: Nem járnék veled, szerintem nem vagy helyes.


14L

2011. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
normálisan nézel ki, nincs gond a külsőddel, lehet hogy belül van a hiba.. azt neked kell tudod
2011. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy vagy gáz ahogy vagy, ritkán mondok ilyet ugyanis nem szeretem bántani az embereket de mivel te megmutattad ezen a pár oldalon keresztül, hogy mekkora tapló vagy ezért őszinte leszek veled ronda vagy... A csajod vagy vak vagy ő sem jobb nálad, lényeg ne számíts sok jóra legalábbis ezzel a viselkedéssel... Nálad még a csúnyácska de hatalmas belső értékekkel rendelkezik dolog sem jöhet szóba...


21L

2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%
Vertek már meg? Én nem csaj vagyok de mikor megnéztem a képedet egyből arra gondoltam hogy milyen tenyérbemászó fejed van:S. Ha telálkoznék veled frankón szarrá vernélek.XD
2011. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:

jaj de kemény itt mindenki XD

nem hiszem h megvernél paraszt. járok shotokánra ha tudod h mi az. -.-

2011. dec. 29. 16:28
 68/97 anonim ***** válasza:

a barátnőd milyen?

mi a gond vle?

2011. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
100%

Úúú a kisfiú büszke arra, hogy karatézik. :D

Én meg boxolok, hidd el két perc alatt a földön feküdnél. ;) RÁADÁSUL lány vagyok... ;)

2011. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
ne haragudj de ezen nagyon nagyot röhögtem! xDDDDD x))))
2011. dec. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!