Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz a külsőm?...

Lányok! Nagyon gáz a külsőm? Járnátok velem? (kép)

Figyelt kérdés

16 vok és még mindig nincs egy normális csajom. illetve van de elég csúnyácska. mi lehet a baj??? szerintem nem vagyok olyan ronda. nálad szóba jöhetnék? kort is írjatok!


[link]


[link]


2011. dec. 28. 19:50
 31/97 anonim ***** válasza:

*később

*tudom

2011. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
100%

hátnos. az a baj hogy a többi részed nem látszik, meg olyan unszimpatikus fejed van (de lehet hogy csak a kommentolvasás után látok bele mindent az arcodba.de ha mondjuk szoktál sportolni(NEM,nem kell izomagynak lenni, de sztem a rendszeres sportolás alap, azután pedig minden fiú olyan normálisan néz ki), akkor nézhetsz ki egész jól.



jaésmégvalami.a tükörben fotózkodás mostmár NEM menő !

2011. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 A kérdező kommentje:
de most csak nézd meg az eddigi válaszokat! eleinte nagyon jóképű voltam aztán meg amikor leirtam a csajom már ronda voltam. nem érdekes?
2011. dec. 28. 20:36
 34/97 anonim ***** válasza:

én most is jóképűnek mondalak

de a személyiséged unszimpi

2011. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
elég beképzelt vagy és nemtudom h egyáltalán ki állna veled szóba! amugy nem is vagy olyan húú de helyes mint amilyennek írod magad..
2011. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
nah végre egy értelmes csaj! xD
2011. dec. 28. 20:41
 37/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a kommenteket, nem is érdekel. Olyan kobold fejed van.
2011. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki,csak korlátold a személyiségedet egy kicsit hogy szimpatikusabb legyél a barátnődnek.

20/L

2011. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elolvastam volna hogy miket írsz,azelőtt azt gondoltam leírom finoman hogy nekem nem tetszel,de nem vagy csúnya stb..

Hát de pedig csúnya vagy,egy nagyképű hülyegyerek..Ja és szar a hajad.

A barátnődet meg sajnálom.

2011. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
a csajomnak így is nagyon bejövök, mondhatni odavan értem szóval már ebből is gondolhattam volna h nem vok annyira csuda. asszem nemsokára szakitok vele és megpróbalom felszedni a barátnöjét. remélem nem leszek a szemetekben nagyon undok de higgyétek el h meg van rá az okom!
2011. dec. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!