Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz a külsőm?...

Lányok! Nagyon gáz a külsőm? Járnátok velem? (kép)

Figyelt kérdés

16 vok és még mindig nincs egy normális csajom. illetve van de elég csúnyácska. mi lehet a baj??? szerintem nem vagyok olyan ronda. nálad szóba jöhetnék? kort is írjatok!


[link]


[link]


2011. dec. 28. 19:50
 51/97 anonim ***** válasza:
amúgy linkelj már egy képet a barátnődről, aki annyira "ronda"
2011. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%
Gyere vissza reggel, miután szembesültél vele, hogy bilibe lóg a kezed, hátha addig még összegyűlik pár építő jellegű válasz... te kis nyikhaj...
2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vettem észre, hogy egy kicsit ijesztő vagy külsőleg, de lehet hogy élőbe nem tűnnél annak. Az a kijelentésed, hogy csak azért kell a barátnőd, hogy mondhasd, hogy van, egyszerűen nevetséges!


16/l

2011. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gáz a külsőd. Nem járnék veled.
2011. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%
Ronda a hajad és csúnya fejed van.
2011. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%

Első benyomásom az volt, hogy olyan "bűnöző-fejed" van, az a típus, akivel nem szívesen futnék össze egy sikátorban, és akiből kinézem, hogy macskákat kínoz - nem mondom, hogy így van, csak ez jött le első ránézésre.

A megnyilvánulásaidat nem kommentálom. :)

2011. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:

én valamiért azt várom h mág pár oldalnyi válasz után kiírja h csak szivatott minket és kiváncsi volt a reakciókra..



ennyire nem lehet beképzelt..

2011. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
38%
13/L nekem bocsi nem jösz be mert nekem a borostások jönnek be
2011. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg helyes vagy, nekem bejössz személy szerint, DE azok alapján amit itt olvastam azt vettem le , hogy egoista vagy, szal így nem járnék vele.

16/L

2011. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz már tapló? "Van barátnőm de elég csúnyácska". Hát te sem vagy egy nagy szépség (mellesleg szeritnem undorító, ahogy kinézel), akkor miért vársz tökéletes csajt? Neked hogy esne, ha valaki csak azért járna veled, mert nincs jobb, a hátad mögött emg lehordana mindennek. Remélem az a csaj észhez térül, és úgy kidob, hogy a lábad sem éri majd a földet!!!!!!!!!!!
2011. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!