Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz a külsőm?...

Lányok! Nagyon gáz a külsőm? Járnátok velem? (kép)

Figyelt kérdés

16 vok és még mindig nincs egy normális csajom. illetve van de elég csúnyácska. mi lehet a baj??? szerintem nem vagyok olyan ronda. nálad szóba jöhetnék? kort is írjatok!


[link]


[link]


2011. dec. 28. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
Fú b@szus de ronda vagy. És még te mondod hogy csúnya a barátnöd?? Nézd meg a képed. El nem tudom képzelni milyen kombináció lehetsz. Van benned afrikai, néger talán magyar. Nem magyar remélem nem.
2012. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
hát tényleg keveréknek nézel ki de alapjáraton helyes vagy. a szemöldököd ive és vastagsága nem kölcsönöz tul bizalomgerjesztö tekintetet de a felfogásod az ami nem tetszik. ez a csunya barátnö dolog. valakit vagy szeretsz vagy nem,ha neked a külsö számit akkor biztos hogy nem járnék veled.
2012. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:

Basszus egyik osztálytársamra emlékeztetsz..csak ő még 100x pocsékabb mint te és úgy van eltelve magától,tehát ne aggódj van nálad rosszabb is :) Amúgy akapjáraton elmentél volna,de van egy rossz tulajdonságom..a belsőt is szeretem figyelembe venni a külső értékelésénél.Az én szememben a leghelyesebb pasi is 20x rondábbnak tűnik,ha bunkó.Te meg már így kritikán aluli rondának tűnsz.Amúgy komolyan mutass már a barátnődről képet,érdekelne,ha már ilyen meg olyan rusnyának elhordod.

16L

2012. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:

Nézzétek Fiúk és Lányok. Azzal, hogy azt mondta, hogy a barátnöje csúnya, nem vétett semmit. Mert van aki szép, és van aki csúnya. Érthetö, annyi, hogy Ö közzétette.

Azzal, hogy összeállt valakivel, aki nem tetszik neki csak azért hogy jólesö érzéssel töltse el a válveregetés amit kap, ha elmeséli hogy van barátnöje, úgy szintén érthetö, mert vannak, akiket bánt ha 14 fölött nem volt kapcsolatnak mondható szimpátia váltása a másik nemmel.

Azzal, hogy nem káromkodott és nem hordott el titeket a jó büdös zokniba, nekem bebizonyította hogy tud uralkodni önmagán, mert igenis sokan a helyében már csak csillagokat (*) írnának annyira kijönne belölük az ideg a billentyüzet akaratlanul is gyors használatán keresztül.

Mindent összevetve: Megértelek, de jobb ha hagyod azt a lányt és próbálkozol olyanokkal akik tetszenek neked vagy van esélyük, mert így értelmét veszti a kapcsolat is. Úgy meg cseszheted, ha magadnak is hazudsz.


Végezetül: egy kicsit a Sum41 énekesére emlékeztettél az elsö képen. Nem vagy rossz, tény mi tény, és az is tény hogy az állítás miszerint "vannak nálad jobbak" mindenkire igaz tud lenni szóval ne vedd a szívedre. 10-böl 4,5-öt adok neked. Szigorúan pontozok.


Jó tanács: Jó dolog, ha kiállsz az érveid és nézeteid elött, de amikor egy regimentnyi nö/lány ellen vitatkozol, jobb a békesség, mert heves természetek vagyunk és nem nyugszunk meg, míg nincsen igazunk. Hazudj, és mond azt hogy "Bocsánat, megbántam amiket mondtam, jobb ember leszek" és hagyd a fenébe ezt a kérdést mert a "tapló" és "bunkón" kívül mást már nem tudnak majd adni. Mint mondtam, hidd el, jobb a békesség.


Lány voltam, 14 éves.

2012. jan. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! :D
2012. jan. 14. 10:17
 96/97 anonim ***** válasza:

mér nézel a képen ilyen furcsán? talán helyes lennél ha normális fejet vágnál, de nekem ezen a képen egyáltalán nem tetszel.

21/L

2012. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
Ocsmány vagy, ronda.Phujj, mindjárt hányok!!! A barátnőd nem lehet nálad csúnyább, az biztos.Sajnálom szegény lányt, mert jobbat érdemel nálad.Szóval, te csak egy kis kölyök vagy, aki azt hiszi, hogy a nagy ész, a hülye fejével.
2012. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!