Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? :$

Szerintetek szép vagyok? :$

Figyelt kérdés

tippeljetek kort, magasságot és súlyt is:):$

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 10. 14:39
 81/115 A kérdező kommentje:
szívesen:)
2011. dec. 18. 06:53
 82/115 anonim ***** válasza:
100%

A hajad rettenetes, de ezt már megkaptad. Olyan mintha paróka lenne...

Az arcod szép(nagyon szép!!), az alakod is tök átlagos, szóval ha a hajaddal kezdessz valamit (mondjuk egy világos barna?) akkor igazán jól fogsz kinézzni :)

2011. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
100%
vérszegény vagy,egyél vasat!!!!
2011. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ronda vagy szar az öltözködésed meg a kinézeted is . Olyan tipikus azt hiszi magáról hogy szép és minden alsó osztályú pasi megbassza de azt is csak sötétben majd egy tróger hajléktalannal összeállsz mert csak annak fogsz kelleni és szülsz neki 38 kölyköt . Hát ez van :D !
2011. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
91%

hú utolsó, de paraszt vagyXD

am te most komolyan kíváncsi vagy, hogy szép vagy-e, vagy csak megerősítést akarsz hallani, hogy igen, szép vagy??

na jó, legyen.16 nak néznélek, kb 160-165cm magas, súlyt nem tudom.nekem a hajaddal sincs semmi baj, nem valami természetes, de illik a stílusodhoz.

szerintem szép vagy!!

2011. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
szépvagy!:)
2011. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gyönyörű vagy! Nagyon szép fehér a bőröd és jó az alakod is! Bomba nő lesz belőled! 30F
2011. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 A kérdező kommentje:
köszi:$$
2011. dec. 31. 21:04
 89/115 anonim ***** válasza:
100%
a hajad borzalmasan száraz és töredezett. de amúgy hanormálisan öltözködnél nem vágnád be a pózerp*csa fejet nagyon szép karakterisztikus lány lehetnél.
2011. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a nagyon világos szőke se, de a barna se áll annyira jól. Maradj szőke, viszont válassz természetes hajszínt pl: [link]

[link]

[link]

A kevesebb néha több, a szemedet szerintem elég erősen hangsúlyozod, hidd el egy szép vékony tusvonal csak felül vagy csak szempillaspirállal nagy pillák mindjárt szebb és egyszerűbb.

[link]

A hajad tényleg borzasztó állapotban van :S Én is festem, és nekem ez hozta rendbe: [link]

Fodrászkellékesben lehet venni, 790Ft körüli az ára 1 liternek, szóval bőven megéri. Egy ilyen tégellyel használtam el és csodát tett+minden hónapban fodrásszal levágattam a hajvégeket.

2011. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!