Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? :$

Szerintetek szép vagyok? :$

Figyelt kérdés

tippeljetek kort, magasságot és súlyt is:):$

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 10. 14:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy szép. Hanem átlagos. Ez a fehér haj betyár ronda. Lehetnél kicsit természetesebb szőke is.
2012. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
A szeplőid nagyon aranyosak. Az arcoddal sincs bajom, de a stílusod egyáltalán nem tetszik.
2012. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 MrTumbles ***** válasza:
100%
nem vagy szep, es dedos vagy meg.
2012. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:
155cm, 47kg, és 14 éves. am szép lehetnél, de ez a haj, meg ezek a pózok.. de majd felnősz, és hátha megjön az eszed is. addig meg vigyázni, ha annyira imádnak a pasik. ne gyere majd az "ugye nem vagyok terhes?" kérdésekkel (:
2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 A kérdező kommentje:
Ki mondta h 13 vagyok? Irtam már h 15 szal nem tom ki a hülye-.-
2012. febr. 28. 06:32
 106/115 anonim ***** válasza:

Az arcod és az alakod is jó, de az utolsó képen (azt hiszem) úgy nézel ki, mint egy kiélt k.rv..

Én azért annyira nem lennék büszke, hogy 15 éves koromra imádnak a férfiak! Gyerek vagy még. Ráérsz.

2012. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 anonim ***** válasza:
A férfit kijavítom pasira, kisfiúra.
2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:
100%

Ócska vagy...

És még el is vagy szállva magadtól, pedig rohadtul nincs mire.

Szánalmas...

2012. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya. Csak üres vagy, olyan semmilyen, tömegtermék, és a kommentjeid ezt méginkább alátámasztják. Azért ne nevettess, hogy imádnak téged a fiúk:D
2012. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:
100%

Hát van rajtad kritizálni!


Amikor az első képet megláttam, az ugrott be, hogy teljesen átlagos vagy, egy normális kislány.

Amikor viszont megláttam a többi fotót...

Te jóságos! Ne haragudj, de hogy nézel te ki?

2. kép: Mi az az "erotikus" beállás? A hajad iszonyat ronda.

3. kép: Aha, értem, most a dedó a menő. Sokszor találkoztam már homokozóban játszó, vidáman daloló, őrült és dilis lányokkal... Hihetetlenül irritáló! Bármennyire egyedinek képzelitek magatokat tőle, inkább csak azt mutatja, hogy mennyire éretlenek vagytok.

4. kép: Bugyis kép. (Lehet, hogy nem bugyi, de ha esetleg rövidnadrág, akkor is olyan rövid, mint egy bugyi). Hát ezért őszintén gratulálok!


Összességében borzalom...

Szépnek amúgy sem lennél szép, de teljesen átlagos az arcod! Rajtad áll, hogy jót, vagy rosszat hozol ki belőle.

De te e lehető legrosszabbat tetted magaddal.

Amúgy is minek fested a hajad 15 évesen? Én csak egy ilyen lányt ismerek (szerencsére) Ha őszülsz, azt mondom rendben, fesd! Ha már 20-on felül vagy, és unod, akkor is festheted. De 15 évesen? Amikor kb. még csak vagy 2 éve képzeled magad nagylánynak? Anyukád meg nem értem minek engedi...

Az öltözködésed valami szörnyű! Tökéletesen olyan, mint minden más lánynak. Virít róla, hogy egy tinilány viseli. Nem azt mondom, hogy válts stílust, mert ezt nem tehetnéd meg. Ugyanis ez nem stílus.


Nem vagányságból, de 15 évesen nem sminkeltem magam, eléggé nőiesen öltözködtem, nem festettem a hajam, nem volt francia körmöm (vagy mi az?), nem pózolgattam ribäncosan (elnézést a kifejezésért) és nem a tükörben fotóztam magam. Mégis tökéletesen megvoltam, és voltak fiúk, akiknek tetszettem.


De tényleg, egyébként a tükrös-fényképekről leállhatnál! Miért jó az? A telefonod hátulján van egy kis tükör féleség, abban láthatod magad, amikor fényképezel! Vagy ha már ott vagy a tükör előtt, akkor magadat fotózd, s a tükörben látható telefonkijelzőt nézd! Senkit sem érdekel, hogy Samsung s5230-ad van...


Ja, és hagyd el a pirulós szmájlikat! :$



Félreértés ne essék, én nem leszólni akarlak!

Na jó, de... Viszont csak a te érdekedben. Mert biztos vagyok benne, hogy egyszer majd szégyelleni fogod a mostani éned.

A legnagyobb gondod az, hogy még kislány vagy. (Ha durvábban kéne fogalmaznom, azt mondanám, hogy cs´itri)

Remélem hamarosan felnősz, és megérted majd...



De amúgy nagy baj nincs veled, átlagos vagy, de ez inkább rossz dolgot jelent manapság! :)

2012. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!