Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? :$

Szerintetek szép vagyok? :$

Figyelt kérdés

tippeljetek kort, magasságot és súlyt is:):$

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 10. 14:39
 61/115 anonim ***** válasza:
71%

barna tényleg sokkal jobban áll

így sokkal szebb vagy

2011. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
74%
nem, nekem a szőke tetszik, az olyan kislányos :-)
2011. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 A kérdező kommentje:
:):$..
2011. dec. 11. 19:14
 64/115 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is csajosabb a szőke, a barnával nagyon komornak tűnsz, pedig szerintem olyan bohókás, vidám, mókás csajszi lehetsz.. Mármint a legeslegelső vigyorgós képed alapján!:)

A kék szemed is sokkal jobban érvényesül a szőkével!:) Azzal a hajszínnel szerintem semmi baj nincs, csak a hajad minőségével, ami 1 fokkal nem jobb a sötétebb hajnál... sőt! Egy szőkénél úgymond "hozzá tartozik", hogy látszólag sem olyan selymes, és csillogó, mint egy barna haj, a barna fénytelen matt haj, pedig... sokkal rosszabb, mint egy fénytelen szőke..

45-ös, 56-os voltam!:)

2011. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a hajvasalód sem biztos hogy a legjobb minőségű.., de még ha az is, akkor használj vasalás előtt hővédő krémet, vagy spray-t, már 7-800 Ft-ért kapsz jókat, sokkal selymesebb lesz a hajad tőle, megvédi a hajszálakat a magas hőmérséklet okozta károsodástól, tartósabbá teszi a simaságot!:) Állandó vasalás mellett nem árt ha beszerzel egy jó hajvégápoló szérumot, hogy ne álljanak úgy ki a hajvégeid, vagyis ne legyen szálkás, és ne töredezzen .. Emellett persze egy rendszeresített ápoló hajpakolás is segítene picit regenerálni a hajszálaidat!:)
2011. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
50%
ha tudsz főzni meg mosni, el is vennélek /a takarításban besegítek/
2011. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 anonim ***** válasza:
100%
A mostani hajszíned áll a legjobban, csak nézz utána, hogy kell kíméletesen festeni, mert nemhogy csúnya lesz, hanem egy idő után nem is nő semmit és egy esetleges következő festésnél a kezedben maradhat az egész, mert tőből letörik.
2011. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/115 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is a szőke a jobb, viszont nézz utána valami kíméletesebb módszernek. Amúgy aranyos vagy :)

17/F

2011. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
100%
egyik se jó. a szőke a közönséges, ezzel a barnával pedig túl átlagos a fejed. a vöröset próbáltad már?
2011. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 A kérdező kommentje:
nem próbáltam még:)
2011. dec. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!